Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » NAGYON SÜRGŐS. (lent) Lehet...

NAGYON SÜRGŐS. (lent) Lehet hogy rühes? És megharapta anyut!

Figyelt kérdés
Ma vettünk egy vadászgörényt.A farkán kb 5 cm en nincs szőr.De már kezd nőni egy icipicit az új.Lehet hogy rühes?Állítólag bevan oltva és egy ideig nem kell beoltani.De az előbb megharapta nyumat és félek hogy lehet majd valami.És ez legjobban azért aggaszt mert ha rühes és megharapta anyumat akkor...Segítsetek!
2010. febr. 21. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Édesistenem! Minek nektek görény?????? Áruld már el nekem! Utánanézhettetek volna egy picit is!! Ez patkányfarok. Minden görényen van általában. Nem betegség,nem fertőző stb. Természetes. Az orvosok sem tudjűák mitől lehet. Az én görimnek is volt már. Bocs h úgy neked támadtam,csak fel tudnak húzni az ilyen emberek! Lécci írj privátot ha valami segítség kell,vagy van vmi kérdésetek!

oldalak:

[link]

[link]

[link]

2010. febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem rühes ,az én görim farka is ilyen időnként és az előző jól mondta.Jó lenne egy kicsit utána olvasni a tartásának ha ez sem tudod(nem bunkóságból írom)
2010. febr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jajj atyám.Anyu biztos h tudja de én 11 éves vagyok!Honnan a fenéből tudjam?Már volt egy görink de annak sose volt ilyen.És am miből lehet tudni hogy rühes?
2010. febr. 21. 17:18
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
első vok: én sem vagyok több nálad! na jó egy picivel. 12 vok. tudod azért van google. beírod hogy rühesség,vagy rüh stb. ugye hogy nem volt nehéz!
2010. febr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Abból,hogy nagy foltokban hullik ki a szőre a teste 1-1 részén,éserősen vakarózik.
2010. febr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja,és ha tudja anyád akkor kérdezd meg... istenem-.-"
2010. febr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem kell ezért leosztani egymást! Ne legyetek szánalmasak!

-.-" ha valamit nem tud valaki akkor azért van ez az oldal, hogy leírjátok! Igaz, hogy idegesítő de uraljátok magatokat kérlek! =) Amúgy nekünk is volt görink ( bátyám jóvoltából ) és neki nem volt semmi gond a farkával de viszont egy ideg beteg volt mert, ahol vettük ott csak etették őket így hát mi is tovább adtuk egy embernek és ő beszelíditette!:)

2010. febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
öö...A milyén szelíd csak most lehet hogy az új környezet mg minden.Most alszik egy nadrágszárban.
2010. febr. 21. 19:24
 9/13 anonim ***** válasza:
komolyan volt görid vagy csak mondod?? mert akk tudhatnál ról vmit is! és még mi ne legyünk szánalmasak!!
2010. febr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak igaza van én is 11 éves vagyok.(ma van a szülinapom)

tegnap kaptam egy hörcsögöt!

egy héttel előtte tudtam meg,hogy lesz hörim azon a héten el sem moccantam a gép elől!

A höri viselkedéséről,tartásáról,stb-ről olvastam

2010. febr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!