Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja van ma a nyulamnak?

Mi baja van ma a nyulamnak?

Figyelt kérdés
Ma valamiért fél tőlem vagy nem tudom. Máskor ha kimegyek, odajön vagy néha nem, van olyan, hogy nem törődik velem. De ma ha kimentem hirtelen mindig felugrott, megijedt. Ha nem mozogtam, ő lefeküdt, aztán mikor arrébb akartam menni, ugye léptem egyet, de tök nyugodtan, ő meg úgy megugrott, rögtön befutott a házába. Aztán mikor rájött, hogy nincs veszély előjött és evett. Akárhányszor kimentem ma eddig, megijedt, elfutott, előjött, evett. Mintha félne tőlem és úgy érezné, ha ott vagyok, ennie kell. Mert különben ha bemegyek vagy arrébb megyek tőle, akkor lefekszik. Eddig ilyet még nem csinált. Miért van most ez? Én semmit nem tettem szerintem, amivel ráijeszthettem volna.
2015. máj. 4. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez még nem jelenti azt , hogy baja van.Egyszerűen csak ösztön.
2015. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De eddig miért nem csinált ilyet?
2015. máj. 4. 19:53
 3/3 anonim válasza:
Az én nyunyóm is ma ilyen félős :) biztos a front. Nem hiszem, hogy komoly baja van, ha eszik, iszik, wczik, nem gubbaszt egyfolytában akkor nincs baja.
2015. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!