Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi ez a hörcsögön? (képek lent)

Mi ez a hörcsögön? (képek lent)

Figyelt kérdés

Az én hörcsögöm mindkét oldalán a bőrén is ilyen "folt" van. Sötét, kb. fél centi sugarú kör alakú. Az interneten több képet is találtam hörcsögökről, akiken szintén ugyanott, ugyanolyan folt van az oldalukon. Mi lehet ez??


[link]


[link]



[link]


[link]


2010. febr. 27. 15:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem daganat, a képek hím hörcsögöket ábrázolnak, és az a heréjük.
2010. febr. 28. 08:21
 12/14 anonim ***** válasza:
lehet hogy valami fertőzésszerű olyan mintha gomba lenne
2010. febr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Szolnok megyében Jászberényben tudok ajánlani egy jó állatorvost, aki biztos segít neki. Vagy tudom ajánlani a rodentologia.hu-t ott sok állatorvos neve szerepel, sőt ott gyakorlottabb höritartók vannak, akik segítenek.
2010. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Milyen aranyos:D

A foltról innen nemlátom kristálytisztán hogy heges-e, de az én hörimnek is van ilyen foltja, varras seb. Nekem edddig midnenki aztmondta h kivakarta... bár ahozképest elég régen ott van, viszont volt egy harci sérülése ami tuti seb volt, és az is pont így nézett ki

2010. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!