Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megtudtok győzni hogy tud...

Megtudtok győzni hogy tud szeretni egy hörcsög?

Figyelt kérdés
vagy esetleg győzetek arról hogy egy hörcsög felismeri a gazdáját

2015. szept. 3. 19:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%

Szia!

Gedves állat a hörcsög, azomban nem kepes ilyen módon kötődni az emberhez, hogy szeretet. Persze megengedi, hogy simizd, odajön mkkor leülsz a ketrechez, mivel elvezi a simogatast es szereti a kaját. Gazdájat nem kepes fölismerni max. hang alapjan, az is nagyon ritka.

2015. szept. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Se felismerni nem tudja a gazdáját, se szeretni...De pl. egy patkány már fel tudja ismerni a gazdáját.
2015. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
A hörcsög nagyon buta állat, nem képes felismerni, szeretni sem tud. Színtiszta 99%-os ösztönállat.
2015. szept. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
akkor a patkányon kivül melyik rágcsáló az amelyik kötődik?
2015. szept. 3. 19:33
 5/21 anonim ***** válasza:
74%

Még ennyi hülye embert....


Nekem már lassan 20 éve folyamatosan vannak aranyhörcsögeim és tudnak szeretni, mindegyik más és más egyéniség. Van amelyik butácskább, de van amelyik okosabb. Ám nem ezen múlik, hanem érteni kell a nyelvüket!


Nem csak a hang alapján jön oda a gazdihoz hanem a szag alapján is és nagyon tud ragaszkodni, ha érzi hogy szeretik. Nem mindegy hogy beszélünk hozzá...nem attól fog odamenni hogy hívod hanem attól, hogy érzi hogy szívből beszélsz hozzá. Spontán jön nálam mindig mert nagyon szeretem őket és ezt még szép hogy megérzik!


Leírni nehéz, érteni kell a nyelvüket és érezni kell hogyan kell velük bánni. De alap feltétele hogy maximálisan kell hozzájuk a gazdinak kötődni, ezt meg fogja érezni, nem hülye.


Volt olyan hörcsögöm is akit simogatni lehetett, megmaradt az ölemben bármikor, akár egy macska. És "dorombolt" azaz a fogait kocogtatta, ez az elégedettség jele náluk, ha kényelmes nekik és boldogak!

2015. szept. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
köszi am mért mondja szinte mindenki hogy nem szeret csak a kaja miatt megy hozzánk
2015. szept. 3. 20:26
 7/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Hat az en dzsungim tulajdonkep soha nem jön oda akarmit csinalok. Tenyésztőtől van. En inkabb ha olyan allatot akarsz ami igazan szeret akkor nem a hörit válsztanám.

2015. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
20 év alatt egy olyan hörcsögöd volt, amit simogatni lehetett és megmaradt az öledben??Nekem több olyan is volt, mégis állítom, hogy nem tudnak szeretni.Bizonyosan van néhány olyan hörcsög, ami szereti az emberi érintést, de magához a gazdájához akkor sem fog soha kötődni, ha bemegy egy vadidegen, és megszaglásztatja vele a kezét, ugyanúgy fogja élvezni az ő simogatását is...Már vagy 20-30 hörcsög megfordult nálunk, de még egy olyan sem volt, ami a legkevésbé is kimutatott volna felém bármilyen érzelmet.
2015. szept. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

NEkem egy Dzsungi párom volt.

A fiú bárhányszor benyúltam mindig elkapta az ujjam, felkapaszkodott a kezemre és végigtornázott a vállamig..nem egyszer úgy tanultam hogy a vállamon üldögélt.

A leányzó már nem volt ennyire "haver". Igaz meg tudtam nézni bármikor a fészkét egy harapás nélkül, de ő viszont még a kaját se volt hajlandó kézből elvenni.

2015. szept. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat .tudtok olyan rágcsálót mondani a mi kötődik?kivéve a degut a patkányt és a csincsillát
2015. szept. 4. 14:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!