Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek a suninek mi a...

Szerintetek a suninek mi a jobb? A terrarium vagy a ketrec?

Figyelt kérdés
Hamarosan kapok egy kis torpe sunit, es nem tudom hogy mi a jobb neki. Ha terrariumot veszek jo ez a a terrarium? [link] ? Es ha a ketrecet ajanljatok, akkor hol tudok beszerezni torpesunnek valo ketrecet JO ARON. Olyan 3000-15000 Ft-ra gondoltam.

2015. okt. 1. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ketrecet könnyebben lehet tisztítani és jobban is szellőzik.

Nézd csak, itt egy teljesen berendezett sünilakosztály :)

[link]

2015. okt. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem télen terrárium, hogy jobban bent tartsa a meleget. nyáron meg ketrec. arra figyelj, hogy a ketrecbe ne szoruljon a feje, lába.. jó legyen a racsok kozotti táv
2015. okt. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2.vagyok

amit linkektel az teknosoknek van.

vegyel egy sima terrariumot, kb 100-120cm hosszút 50cm széleset

2015. okt. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ketrec ami nagy. Az en sunom masfel meter hosszuba lakik, es vettunk bele egy kis ragcsalohazat. Elvan, aranyos de legyen neki parabolaja, ne mokuskereke!
2018. okt. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

1.

Az en sunim ketrece is ilyen berendezve, csak kicsit hosszab meg van meg benne par cucc😀

2018. okt. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!