Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem szeret a kutyám?

Miért nem szeret a kutyám?

Figyelt kérdés
Anyukámért odavan,pedig én etetem,itatom,gondozom...Engem szinte le se szar,a kapcsolatunk kritikán aluli... Anyukámat imádja :( ! Engem miért nem? Próbálok falkavezérként viselkedni,mivel a legtöbben eddig ezt írták...Anyukám úgy kényezteti ,mint egy gyereket... Egy gyenge pont az a séta... Esténként ketten sétáltatjuk anyával. Am bichon havanese és 3 éves... Remélem tud valaki valami jó választ :(

2015. nov. 8. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha anyukád nagyon elkényezteti, akkor valószínűleg azért ragaszkodik hozzá jobban.
2015. nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És most mi a teendő? Én is szeretgessem agyon?
2015. nov. 8. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy szeret, hisz a családja része vagy, csak anyud többet kényezteti, de az se jó, mert ezekszerint úgy gondolja hogy ő a falkavezér és te meg a szüleid csak utána jöttök, valószínüleg ezért nem foglalkozik veled.Ki kell harcolnod, hogy te legyél a falkavezér és ha sikerül hidd el, meg fog változni.
2015. nov. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És nem szabad agyonszeretgetni!!!!! Cesar Millan könyvében írja, hogy: 1.Mozgás, 2. Fegyelem, 3. Szeretet! :)
2015. nov. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) még várok :)
2015. dec. 18. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!