Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vágjam a tengerim szőrét?

Hogy vágjam a tengerim szőrét?

Figyelt kérdés
A hosszúszőrű malim szőrét levágtam egy kicsit, mert össze szokott ragadni a pisitől, így elég furán néz ki.. le lehetne vágni rövidebbre is ? mert nem mertem :/ És ha le is vágom visszanő, hogy utána tudjam formálni ? Bocsi a megfogalmazásért remélem érthetők a kérdések de sietek.. a válaszokat előre is köszönöm !

2015. dec. 30. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, visszanő. :) Volt egy malacos könyvem, abban rövidre is vágták egyik-másikét, bár én mindig csak addig vágtam, hogy ne lépkedjen rá. Két ujjam közé csippentettem egy tincset, eloszlattam egy csíkban, és egyenesen levágtam az alját. Egyedül arra kell vigyázni, hogy bajuszt, fülecskét, lábat vagy hasonlót ne vágj meg, valamint a hátsó felén óvatosan kell vágni, arrafelé könnyű belevágni olyanba, amibe nem kéne. Egyébként a forgóitól meg a szőrnövés irányától is függ, hogy mit tudsz kihozni belőle, nézegess képeket, hátha valami megtetszik. :)
2015. dec. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!