Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai miért nem eszi a...

Dzsungáriai miért nem eszi a zöldséget, gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
Ma vettem a hörcsögöt, raktam be neki almát is meg uborkát de nem is nyúlt még hozzá, csak a magokhoz, nem fog kiszáradni ha nem vesz nedvességet magához? Golyós itatója is van de azt se használja, meg a kereskedésben sem volt neki szóal gondolom azt se tudja mi ez, a gyümölcsökből ihatott idáig, de nálam miért nem nyúl hozzá?
2016. jan. 7. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
a vásárlás napján alig vagy semmit nem esznek az állatok. ezt tapasztaltam már nyúlnál, de tehénnél is. a te esetedben majd éjjel előbújik amikor mindenki elcsendesedett, és akkor fog enni. majd reggel meglátod mennyi fogyott. stresszes még, új környezetben van. van házikója ahova el tud bújni?
2016. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Majd változik, csak idő kell neki. A golyós itatót tanítsd meg neki használni, magától nem biztos, hogy rájön. Tedd az orra elé a golyós részt pár alkalommal, és rá fog érezni, hogyan is használja. Felszerelései vannak? Mekkora a helye?
2016. jan. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!