Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Hogy vegyem rá a szüleimet egy törpehörcsög tartására? (én gondoznám)

Figyelt kérdés
Voltak már hörcsögeink oviban. Apukám részéről ok, de anyukám azt mondja hogy a régieket se gondoztam normálisan,(kihagytam néha-néha egy napot, na de ovis voltam)meg ilyesmi. Ketrecünk, házunk, tálunk, kerekünk van tehát csak a kaját meg az almot kéne megvenni kb. hónaponta, de anya nem hiszi el hogy gondoznám, etetném, meg szerinte drága. Montam hogy nem kell a legdrágábbakat venni, de anya akkor se tágít.

2016. febr. 4. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar anyád hörcsögöknek tartani. Nem olyan hihetetlen ez.
2016. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat légyszi!!!
2016. febr. 4. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Márpedig sajnos, mivel téged még a szüleid tartanak el, ők döntik el, hogy mikre akarnak költeni. Azt meg, hogy mivel győzhetnéd meg mégis anyukádat, azt mi igazából nem tudjuk megmondani, mivel nem ismerünk se téged, se a szüleidet. Nem akarlak minősíteni, de lehet, hogy okkal hiszi azt rólad, hogy nem fogod majd gondozni, de ha azt látja rajtad, hogy tudsz felelősségteljesen gondolkozni, akkor talán megenyhülhet.

2016. febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos teljesen normális választ kaptál.

Anyád nem hiszi el, hogy gondoznád - ennyi. Mivel már voltak rossz tapasztalatai ezzel kapcsolatban, elég esélytelen, hogy kapsz még egy esélyt, még ha élnél is vele... (Én a madarakkal voltam így. 20 évbe telt, mire újra lett madaram, mert amikor gyerekkoromban voltak, tényleg nem mindig álltam a helyzet magaslatán én sem:( - most már más a helyzet, de anyámtól én sem kaptam második esélyt...)

Persze nem tartozik rám az anyagi megfontolások, de a hörik fenntartása meglehetősen pénztárcabarát, ezért én ezt inkább kifogásnak érzem, és a fő okot a gondozás kérdésében látom.

Szerintem max. a hörik rövid élettartamával érvelhetsz. Ha megint nem lenne anyukád elégedett a helyzettel, szegények úgysem élnek sokáig:( - de ettől eltekintve tünemények:))

2016. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!