Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerülhet ez a hörcsög...

Mennyibe kerülhet ez a hörcsög ketrec?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Azt szeretném megtudni, hogy mennyibe kerülhet ez a hörcsög ketrec és érdemes-e megvenni vagy válasszak valami egyszerűbbet?Előre is mindenkinek köszi a válaszokat! (:

2016. márc. 3. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik?
2016. márc. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsi elfelejtettem kiírni!

Itt a link: [link]

2016. márc. 3. 13:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyibe kerülhet, de nincs értelme. Ezek a ketrecek azért vannak, mert az embereket befolyásolni lehet a sok színes, látszólag mindenféle hiperszuper dolgot tud ketreccel és jól lehúzni, hiszen sokba kerülnek. Szerintem kb. 25.000 Ft lehet, de nagyban függ attól, mekkora, ezt pedig képen nem lehet látni. Ez a ketrec sok mindenre jó, de nem hörcsögtartásra. Egyrészt borzalmasan szellőzik, mert csak egy-egy helyen van rettentő pici rácsos rész, ahol áramolhatna. Befülled, hőgutát kaphat stb. Nagyon nehéz lesz takarítani, szétszedegetni teljesen és a csöveket meg az apró részeket kitisztogatni. Belegondoltál, hogyan fogod ebből kivenni és etetni nap mint nap? Nincs is rajta ajtó, talán csak egy a középső részen, de nem férsz hozzá rendesen. A kerék több, mint valószínű, hogy kicsi lesz. Én eleve nem ajánlom egyik ketrecet sem, de legfőképp nem ezt. Inkább csináltass terráriumot, sokkal jobb, biztonságosabb, egyszerűbb, hörcsögbarátabb és általában olcsóbb is. Olvasd el itt a válaszom (1. válasz):

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__7602683-s..

2016. márc. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Hát, az előttem szóló leírt nagyjából minden fontosat.

Egyik ismerősömék vettek egy ehhez hasonló hörcsög "palotát", az 12e Ft volt.

De a höri egy tágas terráriumban, esetleg egy sima ketrecben jobban érezné magát. Külön kerékkel, egy pici alagúttal, házikóval...

De ha esetleg első hörcsögöd lesz és bármi kérdésed lenne a tartásával, etetésével kapcsolatban, nyugodtan írj privit, szívesen segítek! :)

2016. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Igen, most lesz elősször hörim...:)

Valóban igazatok van!Rájöttem, hogy csak felesleges pénz kidobás lenne és nem gondoltam azokra a dolgokra, amiket írtatok!

2016. márc. 3. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!