Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vettem ma egy 6 hetes tengerim...

Vettem ma egy 6 hetes tengerimalacot egy állatkereskedésben, hazahoztam és nagyon fél. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Olvastam róla hogy ez lesz, csak azt nem tudom, hogy mennyi ideig fog tartani és hogy mit lehet csinálni, hogy megnyugodjon és normális legyen. Most ott gubbaszt a házában, nem eszik, nem iszik. Mit lehet ilyenkor tenni?

2016. márc. 14. 19:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Mert nem tetszik egy válasz miért kell lepontozni?
2016. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
#21 Bár én nem pontoztam le, de meg tudom indokolni, miért jogos a lepontozás. Azt írtad, nem kínzás neki egyedül, jól elvan. Ez nem igaz, a malackáknak szükségük van fajtársra, nélküle boldogtalanok, még ha te nem is látod rajta. Akármennyit is foglalkozol vele, nem érzi jól magát egyedül. Így tehát a válaszod helytelen, s a végén még elhiszi neked valaki, aki rád hallgatva nem vesz társat a malacának és még egy malaccal több szenvedhet a világon..
2016. márc. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!