Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy győzzem meg anyut a...

Hogy győzzem meg anyut a macskatartásról?

Figyelt kérdés
Folyton amikor felhozom a témát,állandóan olyat mond,hogy hagyjam békén őt a macskával,meg ha lenne macskám,akkor minden szőrös lenne,meg hogy ő nem fog utána takarítani.Hiába mondom neki,hogy csomó gyereknek van panelbe is macskája,rokonainknak is van meg minden,meg hiába mondom,hogy nem kell neki utána takarítania,én majd takarítok utána,gondját viselném én meg minden.De állandóan azt mondja,hogy a macska nem ide való,majd ha lesz egy kertes házunk meg minden.És ezt már nagyon unom,és nem igaz,hogy panelbe nem lehet macskát tartani,csomó mindenki panelba tartja.És én már kifogytam az ötletekből,hogy hogyan győzzem meg anyát.
2010. ápr. 5. 14:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
ja amúgy a az én macskám amikor vedlik nem hagy sok szőrt maimum ahova beledörgölőzik
2010. ápr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nekünk van macskánk. Azonkívül, hogy fekete és a sötétszínű ruhákat felejtsd el (ha macskád van) sajnos anyukádnak kell igazat adjak. Nagyon megbántam már.


Valaki írta az ivartalanítást, ez tényleg nagyon fontos, ha sikerül rábeszélni, de mifelénk csak 3-5ezer.

2010. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
ZAért nem kell a sötét ruhákkal túlozni, egyszerűen az olyna ruhákban nem kell az állatot felvenni meg babusgatni.
2010. ápr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Leülök a fekete ingembe egy fotelbe, rögtön szőrös, sőt, hogy konkrét példát mondjak, már akkor, mikor kijön a mosógépből. Nem a levegőbe beszéltem...
2010. ápr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Na ne mondjátok már nekem,hogy 12 évesen nem bírnák el egy macskával.Más osztálytársamnak panelba van otthon kutyája.Meg más 4-5 évesen kap háziállatot.Különben meg halaim voltak még kiskoromban,amikor máshol laktunk,de amikor ide költöztünk,őket nem hoztuk magunkkal.Egyébként minden nap adtam nekik eledelt,és a vizet is cseréltem,meg pucoltam is az akváriumot... A hörcsögről meg milyen rágcsálókról anya meg azt mondja,hogy patkány,meg haszontalan dög.Mondtam én már a tengerimalacot is,meg mindent,de azokat anyáék patkánynak nézik...! Képzeljétek,azt is tudom,hogy kell sétáltatni a macskát,utána néztem a neten.Kell kaparófa is,hogy élesítse a körmét,mert a macska ellentétben a kutyával,a körmét behúzza a körömpárnájába,így amikor sétál,nem koptatja a körmét,de a kutya meg nem húzza be a körmét.És a macskának ezért van szűksége a kaparófára.Azt is tudom,hogy kezdetben elég még egy helyen tartani,hogy szokja,hogy az az ő helye,és utána már szabadon járhat-kelhet a lakásba.Aztán azt is tudom,hogy a felnőtt macskának naponta 2x kell enni adni,azt is tudom,hogy miket szabad neki enni adni,hogy 2-3 naponta kell fésülni a szőrét (a hosszú szőrűekét azért naponta akár 2x is).Utánanéztem mindenek.És nem tudom,hogy minek beszéltek le róla,rákerestem a honlapon a macskák kategórián belül,hogy panel,és kiadta ezt: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__564038-a-12-.. érdekes,hogy itt a szülőnek pont mást mondanak.
2010. ápr. 6. 12:40
 16/20 anonim ***** válasza:
vegyél egy-két egeret és engedd el őket amikor otthon vannak jó látható helyen, akkor legalább lesz indok is a macskatartásra... Nálam bevált , próbáld ki ... Majd írd meg mire jutottál anyuddal...
2010. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
a szőrrel kapcsolatosan , meg rendesen kell ápolni a bundáját , kifésülni nap mint nap és nem lesz baj...
2010. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
nehogy már szegény egerek-nek keljen meghalni..... azzal én se értek 1-et h mért akarják lebeszélni nekem is 12 évesen volt macskám :D és igen is gondoskodtam róla.... rátom utána néztél a dolgoknak :D mondd el anyudnak is, hogy mindenek utána néztél..... de ne az egerek igyák meg a levét....
2010. ápr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Nekem is 12 évesen lett vacskám én azzal próbálkoztam mindig hogy jobban tanulok meg minden és teljesen minden 2-3-omat feljavítottam és most is itt van velem a cica sok sikert hajrá!!!! :D
2014. márc. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
*macskám
2014. márc. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!