Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem túlzás ez egy kicsit?

Nem túlzás ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
Több ember is már úgy tekint a rágcsálókra, mintha egy emberrel azonos értékű élőlények lennének. Most miért kellene sajnálnom azért egy egeret pl. mert megeszi egy macska pl.? Ez nem a természet rendje? Azért már egyesek túlzásba viszik ezt az állat szeretet.

2016. ápr. 27. 20:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
Azért az tényleg nem a természet rendje hogy menekülési esély nélkül egy jóval nagyobb állat elé teszik a szopós és nem mellesleg vak bébi egeret.
2016. ápr. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
9%

"Azért az tényleg nem a természet rendje hogy menekülési esély nélkül egy jóval nagyobb állat elé teszik a szopós és nem mellesleg vak bébi egeret."

Ennyi erővel állatot tartani sem szabadna egyáltalán, játsszák le egymás között.

Amúgy az egér még csak hagyján. Azt látnád, egyesek hogy védik a NEM házi patkányokat (amelyek írtását ha jól tudom, még törvény is előírja). A világ legnagyobb videomegosztó oldalán láttam nem is olyan régen, hogy valakit szabályosan megfenyegettek, mert fel mert tölteni egy olyan videót, ahol a patkányt a vadászgörénnyel kapatják el.

Nem sokkal azután meg azt látom, hogy egy fogságba esett rókán segítenek, ahol meg megjelenik az "el kellett volna pusztítani" felfogás. Komolyan, ha valaki magyarázatot tud nekem adni ezekre a relációkra, azt megtapsolom...

2016. máj. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszadó, ugyanarra gondoltam én is.
2016. máj. 1. 16:34
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Istenem mennyire álszentek vagytok! Kíváncsi vagyok ki megy oda közületek a földön fetrengő emberhez vagy ki segít az időseknek amikor elesnek. Magyarázni könnyű,de ha segíteni kellene mindannyian elfordultok. Viszont az nagy divat,hogy másoknak megmondd mit kellene tenniük.

Előbb mindenki nézzen magába mielőtt a "társadalmat" fikázza!

2016. máj. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!