Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy győzzem meg jobban a...

Varga Szandra kérdése:

Hogy győzzem meg jobban a szüleimet, hogy vegyenek nekem egy hörcsögöt?

Figyelt kérdés
Már régóta nincs háziállatom és szerintem én vagyok az egyetlen az osztályba akinek nincs háziállata..meg nem csak ezért,hanem tényleg szeretnék egyet.. valaszokat előre is köszi. :D

2016. júl. 27. 05:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jó ötlet, az uncsid elcseszett almából választani egyet.

alapból 21 literben tart két hörcsögöt. akik jó eséllyel testvérek. el ne fogadd az utódjukat..

és ha mindenképpen tartani akarsz hörcsögöt, akkor mint írtam minimum 80x50cm alapterületben gondolkozz. de aranyhörcsögnél még nagyobban inkább, ezt törpére írtam.

21 literben amúgy semmilyen gerinces állatot nem lehet tartani, törvény mondja ki,hogy állatkínzás. úgyhogy ne az uncsidtól kérjél tartási tippeket.

és mindenképpen magányosan kell tartani a hörcsögöt. olvasgass utána, ha már mindent tudsz,akkor beszélj a szüleiddel.

és mint írtam legalább egy huszasban benne van a kezdőfelszerelés. biztos meg lehet úszni kevesebből is,hogyha kínozni akarod. de normális felszereléseknek meg van az áruk.

pl aranyhörcsögnek egy normális méretű kerék 3-5 ezertől indul. ezeken nem lehet spórolni.

2016. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Beltenyészetet szerintem se. Utána majd csodálkozol miért agresszív vagy hal meg hamar.
2016. júl. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal a tartással kapcsolatban. Csakis tenyésztőtől vegyél hörcsögöt, az unokatesód beteg beltenyésztett kicsinyeiből egyet se hozz el. Vérfertőzöttek, idegrendszeri problémáik lehetnek, így sokkal rövidebb ideig élnek, mint egy tenyésztőtől származó egészséges tiszta vérvonalú hörcsög.

10 éve tartok törpehörcsögöket (külön helyen mindet), szóval ha kérdésed van, írj. Képet is tudok küldeni a sajátjaim helyeiről. :) Nálam egy hörcsög helye 80*60 cm alapterületű, fantasztikusan be lehet rendezni. :3

2016. júl. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat..és neki nem fiu meg lány van hanem szerintem két lány..ezekkel sokat segitettetek..köszi :) :)
2016. júl. 28. 10:21
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 lány hörcsöge van, akkor hogy lett kicsi? És 2 lányt sem lehet együtt tartani, mert megölik egymást
2016. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mivel semennyire nem értesz az állattartáshoz és gondolom pénzed sincs rá ezért hanyagold egyelőre ezt a dolgot. Kezdj olvasni róluk, aztán gyűjtsd a pénzt.
2016. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!