Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Cica vagy törpenyuszi?

Cica vagy törpenyuszi?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánljátok? Érveket és ellenérveket is mondjatok légyszi! Egyelőre még egyik sem lesz, csak kíváncsi vagyok :)
2016. szept. 6. 14:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 lógófülű nyuszim van. Nem cserélném le őket 1 macskára sem. Igazából ez szerintem egyén függő, hogy ki melyik állatot szereti jobban. Volt cicám régen, szerettem, de valahogy nem sikerült úgy kötődnöm hozzá mint a nyuszikhoz.
2016. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
Nekem cicam van és most fogok nyuszit kapni:) az én macskam olyan mint egy pluss állat, ahogy lerakom úgy alszik el:D nem csinál mást csak alszik, eszik, mosdik. Bár ez lehet azért van mar, mert öreg, de kisebb korában nagyon kis játékos és aranyos volt! Nekem nem sikerült szobatisztasagra tanítani sajna:(
2016. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 hosszúhajú ***** válasza:
65%
nyuszim van, volt is. nem ugrál öledbe ha épp nem akarod, mert akkor beteheted a ketrecbe, nem kell neki nagy terület a macska nagyobb mozgásigényű, nem elég neki egy szoba, nyuszkónak elég a nappali ( nálam elég nagy ) nyuszim szobatiszta, annyira érti hogy mikor mit jelzek neki, hogy a hangsúly alapján már veszi is az adást. Tudja hogy a mély hangsúly kaját jelent és megy is az etetőhöz, a rövid élessel tiltok, magasan simi jön... és reagál is megfelelően. bökdös ha akar valamit, tolja a fejét a kezem alá, ha én kellek... lehet ölbe venni, lehet játszani vele, nem olyan hirtelen természetű, mint egy macska, pl. már kap is a kezed után aztán szívbajt kapsz tőle ( pl én az anyám macskájától ) nem karmolászik ( az én nyuszi nem ) kézből eszik ( az enyém ) a macska kiszámíthatatlan, nem egy hűséges kutya, öntörvényű, én ha családon belül összehasonlítom, valahogy a nyuszkó szelídebb, de lehet hogy csak én vagyok így vele, ezt mások majd cáfolják, vagy megerősítik, a nyuszi nem eszik gusztustalan, vagy büdös kaját NE HARAGUDJATOK CICÁSOK HOGY ÍGY ÍROM!!! - a nyuszkó zöldet szénát zabál, sokkal olcsóbb is, a macska tud hányni, meg is teszi, a nyuszkó nem is tud. A nyuszkó jobban bírja a szállítást hordozóban, a cica rondát kakil és büdöset - emberi szerűt, a nyuszkó meg helyes kis szagtalan bogyókat csinál, könnyebb takarítani, 2-3 naponta forgácsot cserélni, macskánál én naponta almot kellett cseréljek. nekem mindig úgy tűnt, hogy egy nyuszi kezesebb, jobban babusgatás igényű, a macskánál az van amit ő akar. régi nyuszim mindig visszaugrott a ketrecbe ha wczni akart, szerintem majd úgy dönts, hogy neked mi a fő szempont. ha pl macskások megint bocsi! , én sosem tudtam megszokni a macska meg kutyakaják szagát, akkor nyilván nyuszi. Te tudod mi a legfontosabb szempont neked :)
2016. szept. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
mi a helyzet a nyuszi körmével pl.?
2016. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 hosszúhajú ***** válasza:
az enyém jól bírja, szépen ölbe veszem, hamar megvan
2016. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nálunk a doktornéni szokta csinálni a karomvágást a féléves oltásnál, 6 hónapot simán kibír :)
2016. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
a cica bezzeg ezt elintézi saját magaaaaaaa :)
2016. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Igen, a gazdi bútorain :D Amúgy imádom a cicákat is, de azért tudnak rombolni, az biztos :D
2016. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 hosszúhajú ***** válasza:
nem nem, a cicák karmát is vágni kell. van is rá eszköz külön.
2016. szept. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Cica, mert kedves, dorombolós, bújós.
2016. szept. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!