Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Cica vagy törpenyuszi?

Cica vagy törpenyuszi?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánljátok? Érveket és ellenérveket is mondjatok légyszi! Egyelőre még egyik sem lesz, csak kíváncsi vagyok :)
2016. szept. 6. 14:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Esetleg babakorukban kell a cicákét vágni, a nyuszikákét pedig örökké.

Mondom cica!

2016. szept. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 hosszúhajú ***** válasza:
a köröm nő. ismerősömék is rendszeresen vágják. olyan nincs hogy a kutyák körmét vágni kell nyuszikét is, mindenkiét, de macskáét nem. A dokimnál - állatdoki - külön így van kiírva hogy kutya és macska körömvágás: 2000 ft.
2016. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Hát izé, én még sosem láttam, hogy vágnánk a macska körmét, megkérdezem
2016. szept. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Megkérdeztem, a nagy cicák körmét nem vágjuk, mert azért használnak kaparófát, bútort stb, hogy az elhalt lepottyanjon nekik és megmarad a szép.

A kiscicákét vágjuk, mert nem szeretjük a sem a kezünket csipkésen, sem az ülőgarnitúrát, sem a pólónkat, sem a pulcsinkat, sem a harisnyánkat.

Így 10:5 a cica-nyunyi "verseny".

2016. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 hosszúhajú ***** válasza:

nekem ez nem verseny - nem én fogok állatot venni, felőlem kutyát is javasolhattok....

nem értem azt írod felnőtt korban a bútorokon kaparja le, nem kell vágni. hát én nem hagynám hogy lekaparja a bútoron, szerintem a kérdező is inkább levágná ( na meg minden épeszű )

2016. szept. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!