Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalackám nagyon...

A tengerimalackám nagyon bágyadt, de eszik rendesen. Eddig nem volt ilyen, mindig szaladgált és fitt volt nem tudom mi baja lehet. Talán betegség? Vigyem el állatorvoshoz?

Figyelt kérdés

2016. nov. 10. 13:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Zöldségeket ne adj sokat, a mieink is felfúvódtak, a fő táplálék a széna legyen, nem fogja értékelni de jobb neki, az asszisztens mondta neki, a széna olyan mint nekünk egy saláta valami alig izű öntettel míg a zöldség egy nagy szaftos hamburger sültkrumplival így jobban szereti de attól még mérsékeld :D
2016. nov. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hármaska vagyok ez OFF lesz, nálunk a kutya rendszeresen kilopta a nyitott ketrecből a zöldségeket/gyümölcsöt :DDD

volt hogy be is mászott a ketrecbe!

Sokszor hallani hogy a széna ne legyen poros arra is ügyelj:)..

2016. nov. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. :)
2016. nov. 17. 18:45
 14/14 anonim ***** válasza:
Édes kicsi maki mutty! :) <3 Jó hír, ennek örülök! :)) Izgultam Értetek, most, hogy visszajöttem ide, és látom, hogy minden oké, megnyugodtam! Nekem is vannak malackáim. :3 Imádom ezeket a lámaszájú, csirkelábú maki muttyokat! <3 MINDIG PUSZILOM A KOBAKJUKAT! <3 Örülök, hogy Te is jó gazdi vagy, és viszed állatorvoshoz, ha szükséges. :) Sajnos tudok olyan embert, aki sajnálja rá a pénzt, és inkább saját maga próbálja kezébe venni az orvosolandó eseteket. :'( Ezért is jeleztem az illetöt, (nem más, mint a szomszédom) a tengerimalac védőknek, hogy csináljanak valamit, mert több malaca is van, és volt, hogy az enyéimet próbálta elkunyizni, ketrecestül, pénzért, de elzavartam, ugyanis mikor még beszélő viszonyban voltam vele, láttam, hogy milyen csöves módon bánik a malacaival, büdös alom, elcsigázott kedvű malacok, és a ketrecből valami aceton szag is érződött... Hát meg a macska is amit rendez a bútoraival, szőrös szőnyeg stb.. Higiénia hiánya... Szegény állatok! :'( Szegény tengerimalacok, amúgy is ezek érzékeny állatok, és ott puhult a pisis alomban a bedobott szárazkenyér, és a kakival összekenődött alma, ami nem volt felvágva! Szörnyű dolgok ezek. Ráadásul ez egy óvónő, és gyereke is van, szóval... :(
2016. nov. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!