Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lesz egy törpe malacom pár...

Lesz egy törpe malacom pár kérdést fel tennék vele kapcsolatban többi lent. Adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés
Ceglédbércel-en már néztünk egyet nagyon rendes volt az ember azt mondta hogy lefoglalja 1 hétre.Kis fekete 3 hónapos a három hónapos az jó kor?Fekete és fiu.A net-en néztem már vagy 5 oldalt és az udvarban lesz majd.Pár tanácsot adnátok?Azt nem nagyon írta hogy mit esznek.Azt igen hogy nem kell neki sokat adni.A helye is meg van,csak ki kell még takarítani.

2016. nov. 12. 08:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szegény törpe mali, R.I.P. :( Nekünk is van, de mi itt bent a házban tartjuk, lent az előtérben, fűtött házban, és a folyósón van egy puha fekhelye, hám, még mellénye is van, ha esne a csapadék, ha viszem ki sétálni, hogy ne érje. Nem büdös. Minden nap lábat mosunk neki, megfürdetjük, van külön etető edénye, itatója is, okos, de a tiéd nem fog hozzá hasonló minőségi életet sem élni egyedül a ridek házisertéseknek való ólban! És ki lesz vele egész nap? Te biztosan nem. Nem fogsz te fagyoskodni kint vele... Szegény társaságban érzi jól magát, de te nem adod meg neki a neki járó törődést. Kiszolgáltatottan fog a saját piszokjában nyüszögni. Szóval... A tiedet csak sajnálni tudom, remélem kerestek majd neki egy jó gazdit, remélem hamar elállsz ettől a gondolattól, hogy te ilyen állatot tarts! Vagy remélem jelentenek titeket a szomszédok az állatvédőknél. Már a kérdésedet elolvasva lefagytam, hogy hogy lehet valaki ennyire tájékozatlan és felelőtlen!:( Neked még egyenlőre nem való házi kedvenc. Bocs, de ez a tény. Ja, mégsem bocs! :$

15/L

2016. nov. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!