Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi bajotok a patkányokkal?

Mi bajotok a patkányokkal?

Figyelt kérdés

Rengetegen annyira ellenük vannak, de mi a fenéért? Más kisállatok meg rendben vannak. Hörcsög, tengerimalac, akármi... ezekkel semmi bajotok, akkor a patkány miért olyan elfogadhatatlan nektek?

Szerintem tudják kiknek szól a kérdés, tőlük várnék ÉRTELMES választ.


2010. máj. 15. 19:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%

"Én meg a te fejeddel, te vadbarom.

Gondolom nincs semmilyen háziállatod."


Én beérem a deguiddal is mint irtam...

Egyébként van egy Rottweilerem!Szó ami szó szivesen ráengedném a deguidra..,megenné őket vacsorára!!

2010. máj. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
nem kell a kisebbségi komplexusodat azzal kompenzálni h rottweilered van és még arcoskodsz is...ki nem szarja le... amúgy én szeretem a patkányokat, messze a legintelligensebb rágcsáló...van 2 patkányom
2010. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
49%

Talán mert rengeteg betegséget terjesztett, pl a középkorban a pestis fő terjesztője volt..


És az előitélet megmaradt..


Egyébként sem vagyok benne biztos hogy most nem terjesztenek e különféle nyavajákat, fonálférgeket, baktériumokat stb..


A Patkányokat azért hazsnálják kisérletekre mert az immunrendszerük rendkívül hasonló az emberére, és a betegségekre is hasonlóan fogékonyak..

2010. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
37%
Az gusztustalan, hogy ezeknek a rágcsálóknak folyamatos vizeletüritésük van amivel szabadbann a nyomot hagyják akár maguknak akár a társaiknak és amit a ragadozó madár fentről észrevesz így ritkítva az állományt. Na ha ezt az akár milyen állatot berakja az ember mondjuk az ágyába (az ölébe ...)ott is ugyan úgy folytatja a vizeletürítést ami Undorító ! Nekem több száz tengerimalacom volt 20 éve na persze nem lakásban.
2010. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:23


Legyél rájuk büszke..,a tieidre is ráengedném a rotimat!!!

2010. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
88%

"Én beérem a deguiddal is mint irtam...

Egyébként van egy Rottweilerem!Szó ami szó szivesen ráengedném a deguidra..,megenné őket vacsorára!!"


Még szerencse, hogy a rottweiler nem nagyon az a fajta ami annyira imádja a gazdáját - nem sajnálnám ha legalább a töködet leharapná, hogy utódokat se hozhass létre.

Ha meg már van, akkor ott a vacsora, elérhetőbb mint az én deguim :-P


20:04 - Hát ja, nekünk is volt már hogy a macska megtalálta a desszertjét... :) (és otthagyta a kádban, csupa mocsok volt a fürdőszoba :-D)

2010. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:29


Ez valahogy nekem kimaradt. Lehet hogy igazad van, de nálam még nem volt ilyen, pedig olyan helyre teszem 90%-ban mikor kiengedem vmelyiket, hogy láthassam ha odapiszkít. (: talán 2x volt ilyen, ami nem valami sok. engem pedig még soha nem jelöltek meg :)

2010. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

"Még szerencse, hogy a rottweiler nem nagyon az a fajta ami annyira imádja a gazdáját - nem sajnálnám ha legalább a töködet leharapná, hogy utódokat se hozhass létre.

Ha meg már van, akkor ott a vacsora, elérhetőbb mint az én deguim :-P "


Jó,hogy ismered a kutyámat...,imád engem és tűzbe menne értem!!Nah mind1!Inkább a Te töködet a mogyoróidat meg odaadnám a deguidnak desszert gyanánt!:XD

2010. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
84%

Ja ja mindenki ismeri a saját kutyáját mégis még a tacskók se megbízhatók. (főleg öreg korukra)

Szívás. :D

Van egy tanácsom: lóbáld meg előtte a f@szodat (már ha van) XD várom az írásd a baleseti sebészetről xxD

2010. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
Tartja oda a radai rosebb,esetleg a tiédet!!
2010. máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!