Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi bajotok a patkányokkal?

Mi bajotok a patkányokkal?

Figyelt kérdés

Rengetegen annyira ellenük vannak, de mi a fenéért? Más kisállatok meg rendben vannak. Hörcsög, tengerimalac, akármi... ezekkel semmi bajotok, akkor a patkány miért olyan elfogadhatatlan nektek?

Szerintem tudják kiknek szól a kérdés, tőlük várnék ÉRTELMES választ.


2010. máj. 15. 19:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
68%
akkor majd a tatai rosseb tartja oda a tiédet, nekem úgy is jó. ;)
2010. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Rotis hülye gyerek, látom nem fogtad fel hogy értelmes válaszokra vagyok csak kíváncsi. Nem a 10 évesek nagy arcára...

Attól meg hogy nagy kutyád van és ezzel keménykedsz te csak egy vesztes maradsz... sajnállak. Ilyen stílussal elcseszett sz*r egy életed lesz, vagy már van.

2010. máj. 15. 22:17
 23/27 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellene se patkány, se hörcsög, se tengerimalac.Hagy döntse már el mindenki, hogy milyen állatot akar tartani.Valaki gusztustalannak tartja őket és kész ezt el kell fogadni.Azért sem jó patkányt tartani, mert úgyis elpusztul egy-két év múlva, akkor meg mi értelme van megvenni.
2010. máj. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Én imádom a patkányokat, van is itthon pár darab...

Szerintem az emberek legtöbbje ha meghallja ezt a szót, rögtön a fertőzések, vírusok jut az eszébe (pestis ugyebár), és akkor már az összes patkány fúj meg gusztustalan, és akkor jön a hiszti.

A tenyésztett patkányoknak az ég világon semmi bajuk sincs, nem terjesztenek semmit...

Főleg az idősebbek és konzervatívabbak undorodnak nagyon tőlük, pláne a csupasz hosszú farkincájuktól...

Semmi ocsmány nincs bennük szerintem, igazi kis rosszcsontok, én egyszerűen imádom őket. Szerencsére itthoniak is kedvelik, kivéve nagyszülők, de hát ő más generáció...

2010. máj. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

A Rotis csávónak !

Mint írtam az 20 éve volt, hogy tengerimalacaim voltak! 8 éve nekem is Rotim van :)

2010. máj. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
nekem van egy patkányom kis csuklyás lány Mici a neve. nagyon édes ha szólok neki akkor odajön hozzám felugrik felmászik rám és ha talál vmit akkor azt beviszi a helyére
2010. máj. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Nekem például semmi..Nekem most mongol futóegereim vannak..De tervezem,hogy veszek 1 pát patkányt vagy pedig 1 pár degutt..Szerintem nagyon aranyossak :)..Meg aki irta,hogy van rettweiler-ja annak szólok,hogy nekem meg 2 dobermannom és 1 németjuhászom van...Nah mitbirsz ??Darabokra szedik a dögödett!!xD
2011. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!