Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ilyen körülmények közt boldog...

Ilyen körülmények közt boldog lenne a nyuszi?

Figyelt kérdés
Törpenyuszit szeretnék nagyon régóta (kb. 8 hónapja), de sajnos nem volt elég hely, és most költöztünk kertes házba. Egy háromajtós szekrény lenne megcsinálva nekik ami 2 méter magas, 1 méter mély és 2 méter széles. Van rajta egy duplaajtó + egy külön, polcos. A polcos részben lennének a cuccaik, pl. táp, pellet, szállítókosár stb. És ők élnének a duplaajtós részben, mászókkal, kuckóval, alommal. Reggel fél nyolctól délután kettőig nem vagyok otthon (suli) utána játszanék velük, ki engedném őket 3-4 órára. Egy lány nyuszi lenne, de nem tudom, hogy a másik hím legyen-e, vagy az is nőstény. 50 000 Ft a "tőke", ebből kitelne a két nyuszi, ha már van ugye "ketrec", szállítókosár? Boldogak lennének?

#nyúl #nyúlketrec #boldog nyuszi
2017. aug. 17. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe még én is boldog lennék :D

Jók lesz nekik

2017. aug. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó, főleg, ha ki is engeded majd kicsit őket :D

Csak ha ellenkező neműek, számold bele a tőkébe az ivartalanítást, mert gondolom nem szeretnél kicsiket állandóan :D

2017. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem mimdhárom nyuszim a nyüszifül tenyészetből van 10 12 ezer ft,simán kijön plusz ugye az ivartalanitás ha elenkező neműek meg ugye táp széna pellet vagy forgács karomvágó olo ja és plusz a minden évben való oltás
2017. aug. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ivartalanítás is benne van, köszi a választ mindhármótoktól :3
2017. aug. 18. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!