Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer boldog voltál valakivel, de a körülmények miatt elmúlt, előjöhet még újra?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Minden helyzetfüggő és relatív. Egy mondat alapján nem lehet megmondani.

Nekem az exemmel sok jó és boldog pillanatom van. Nem is haraggal váltunk el, nem is egy harmadik miatt.

Nem is akarjuk hogy előjöjjön újra. Ami elmúlt, elmúlt. Évekig kűzdöttünk, hogy jó legyen.

2012. dec. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha mondasz valami konkrétabbat,talán mondhatunk véleményt.De a minimális információk tudata nélkül,kissé nehéz megmondani.
2012. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen.De csak akkor ha nem erőltetik, hanem nyitva hagyják a lehetőséget, szabadon.
2012. dec. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Röviden arról van szó, hogy nagyon boldogok voltunk a párommal, majd jöttek rajtunk kívülálló okból problémák. Ezeket ő nem tudta kezelni, így itthon is folyton feszült volt. Mára már talán megtanulta kezelni, de közben valamennyire rámentünk érzelmileg. Sokáig tűrtem, mert szeretem, mert "jóban, rosszban", ... de már abban sem vagyok biztos, hogy érdemes-e küzdenem még ezért a kapcsolatért.


3. Ezt hogy értetted?

„nyitva hagyják a lehetőséget, szabadon.”

2012. dec. 26. 20:05
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

4

Hogy nem erőltettek semmit. Hogy nem akaszkodtok egymásra, hanem hagyjátok, hogy minőségi időt töltsetek egymással-nem wellness reprezentáció kifelé élés stb-hanem otthon meghitten ketten. Hogy nem kötelező módon hívjátok egymást, hanem szabadon, akkor amikor van kedvetek pl. Hogy spontán éltek nem előre megtervezett módón..

2012. dec. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

4+


Ha kiakar alakulni ujra az érzés ill. a kapcsolat, akkor ki fog, ha nem akkor barátként funkcionáltok..

2012. dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Sosem erőltettünk régebben sem semmit, így ezzel most sem lehet probléma. Mindig azt és úgy csináltuk ahogy azt szerettük volna. Igazából nem tudom (gondolom egy kívülállónak meg még nehezebb megmondani) mikor van az, hogy azt kell mondani, ez itt vége, kár tovább a próbálkozásért, nem fog már sosem működni...
2012. dec. 26. 20:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen szabály, hogy ne lehetne, mindig a résztvevők döntésén múlik.
2012. dec. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És ő mit szeretne? Ő hogyan viszonyul hozzád?
2012. dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Néha próbálkozik. Néha látom rajta, hogy szeretné ő is visszacsinálni, de ez csak pár napig, max 1-2 hétig tart. Utána megint jönnek a gondok, újra mélypont, ahonnan megint újra fel kell állni. Belőlem meg kezd kifogyni - így közel egy év után - a lelkesedés.
2012. dec. 26. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!