Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Találtam egy patkányt hazahozt...

Találtam egy patkányt hazahoztam mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Az út szélén volt (nem főút) ott feküdt a lábán van egy kis vágás kb 1-cm er hosszú nem mély hazahoztam volt 2 nyuszink akiknek volt egy 120 as ketrece beleraktam volt egy kis tényér raktam be neki vizet és egy kis búvóhelyet bűanyag be bújt oda egy nagyon kicsit ivott és most bent fekszik nem nagyon mozog mit adhatok neki enni csak holnap tudom kihivni az állatorvost most találtam kb 30 perce valamit kéne ennije mit tudnék adni neki?Nem értek a patkányokhoz
2018. márc. 14. 18:31
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Rendes, hogy ma is rendelt. A kisallatkereskedes is rendes, hogy ma kinyitott.
2018. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Az állatorvos csak minket fogadott és nem állatkereskedésben vettem ezeket a dolgokat hanem az állatorvosnál vannak ilyesmi cucok tápok gyógyszerek meg pár kis cucc.Miért kell mindenbe bele kötni?Egyből mintha kamu kérdés lenne
2018. márc. 15. 17:10
 23/36 anonim ***** válasza:
Nem en mondtam, hogy kamu :)
2018. márc. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:

A Párkányvarázs fb-os csoporthoz szerintem csatlakozz. Vannak nagyon kedves / segítő / és hozzá értő emberek ott. Ha bármivel kapcsolatban tanácsot szeretnél, vagy csak többet megtudni a patiról akkor ajánlom figyelmedbe.

Es külön örülök, hogy ilyen segítőkész ember talált rá :D remélem minden rendben lesz vele :)

2018. márc. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:

*patkányvarázs

Elnézést, elírtam

2018. márc. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm meg lesz
2018. márc. 15. 17:25
 27/36 BlackLove ***** válasza:

Nagyon örülök, hogy jól van a kis patkányod! Nagyon jó ember vagy te is, tiszeletre méltó!

Kaphatnánk képet a házikedvencedről, biztosan imádnivaló!

Mi lesz a neve? :)

2018. márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
a neve szotyi lett megprobálok képet rakni de csak holnap után tudok mert a telom szerelőnél van.És gondoltam késöbb lesz majd neki társa is hogy ne legyen egyedül
2018. márc. 15. 20:11
 29/36 anonim ***** válasza:
Jajj, én is úgy várok már egy képet a kis cukkerrôl és a kuckójáról, hogy milyen lett.
2018. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Tegyél be neki rongyokat, törölköző, régi póló bármi amit nem sajnálsz, az enyémek imádnak ilyenek közé bújni, kaphat kis sajtot, túrót yoghurtot, főtt tojást, patkányvarázs oldalán fent van miket lehet adni nekik, most nyugodtan mehet egy kis plusz kényeztetés mivel eléggé le lehet fogyva szegényke.
2018. márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!