Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Találtam egy patkányt hazahozt...

Találtam egy patkányt hazahoztam mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Az út szélén volt (nem főút) ott feküdt a lábán van egy kis vágás kb 1-cm er hosszú nem mély hazahoztam volt 2 nyuszink akiknek volt egy 120 as ketrece beleraktam volt egy kis tényér raktam be neki vizet és egy kis búvóhelyet bűanyag be bújt oda egy nagyon kicsit ivott és most bent fekszik nem nagyon mozog mit adhatok neki enni csak holnap tudom kihivni az állatorvost most találtam kb 30 perce valamit kéne ennije mit tudnék adni neki?Nem értek a patkányokhoz
2018. márc. 14. 18:31
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
kapot 2 szelet sajtot amit meg evvet.A kis búvóhelye pedig ki van bélelve pólokal a között alszik.Társ muszáj lesz neki?
2018. márc. 16. 19:04
 32/36 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon szociális állatok, szeretnek együtt játszani, együtt aludni, 5 patkányom van otthon, abból ketten gyakorlatilag ikrek, mindenhova együtt mennek, de ne aggódj, két patkány nem sokkal drágább mint egy, sietni meg nem kell vele, most egyenlőre gyógyuljon fel, szokja meg az új otthonát aztán ráérsz keresni neki társat :)
2018. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Oksa. Köszöni mindent
2018. márc. 17. 19:57
 34/36 BlackLove ***** válasza:
Akkor kapunk képet Szotyiról? ☺
2018. márc. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
holnap tudok küldeni akkor hozzom haza a telom a szerelőtöl
2018. márc. 18. 17:29
 36/36 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés feldobta a napom ☺ remélem Szotyi jól van. Szerencsés kis patkány, hogy egy ilyen jószívű ember talált rá.
2018. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!