Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hajnali kettő körül kapart az...

Hajnali kettő körül kapart az egér a szobámban, mostanra már elő is jött, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A spájzban voltak egereink, de borsmenta olajjal majdhogynem 0-ra sikerült redukálni az aktivitások számát. Mostmár a szobámban van, itt ülök a macskámmal de nem nagyon akar előjönni.

Mostmár kétlem, hogy visszabírnék aludni, így várom az ötleteket! :)



2018. ápr. 1. 03:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért mire számítasz! Hogy majd felmászik az ágyadra és álmodban átharapja a torkod? Szerezzetek be egérfogót (ha nem akarjátok bántani őket, vannak olyanok amik csak bezárják őket, aztán a vadonban el tudják ereszteni) vagy kérd meg a biológiai szőrös egérfogót magad mellett, hogy intézze el. És ne aggódj, ő jobban fél tőled, mint te tőle
2018. ápr. 1. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem félek én tőle. Így is nehezen aludtam el, de így még nehezebb. Álmos se nagyon vagyok. Inkább unatkozok, mert alszik mindenki.

Az a baj, hogy nem hülye az egér. Mióta bent van a macska egyszer jött csak elő. :/

2018. ápr. 1. 04:04
 3/7 anonim válasza:
85%
Tutitippünk: befőttesüveg lefelé fordítva, úgy, hogy az üveg peremének egyik fele legyen felemelve 1 fél dióval és tegyél még köré valami műanyagot vagy fémet kivülről, hogy beálljon az üveg alá és ott kezdje rágni.Az üveg megfogja, innentől rád van bízva, mit teszel az egérrel, macskának adod vagy szabaddá teszed őt.
2018. ápr. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egérfogó kell neki.
2018. ápr. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem élvefogó csapdám van. Remekül szórakozom én is :))
2018. ápr. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De ha van macskád az majd megfogja csak engedd had végezze a dolgát.
2018. ápr. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

3-4 órán keresztül a szobámban volt a macska, az ajtó bevolt csukva, de kétlem, hogy sikerült megfognia, habár én még nem hallottam most reggel motoszkálni vagy előbújni valahonnan.

Egyébként ilyen lehetséges, vagy áttértünk ezotéria kategóriába :D

Íme:

Reggel kicsit körünéztem, de nem találtam lyukat. Egyedül a szekrény háta mögé nem néztem be, de azért mert az olyan közel van a falhoz, hogy egy papírlap is nehezen férne át.

2018. ápr. 1. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!