Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vihetek magammal kisállatot...

Vihetek magammal kisállatot kollégiumba?

Figyelt kérdés
Most kapok majd egy kisállatkát és pont most fogok elköltözni is.Vihetem magammal kollégiumba?
2019. jan. 23. 20:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Ezt a kollégium szabályzatában kell inkább megkeresni
2019. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy általában nem engedik, de egyetemi koli kicsit lazább. Elnézik, nálunk ismerős görényt tartott bent. Hát, van szabályzata a kolinak, ahol utána tudsz nézni.
2019. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
27%
Az egyik ismerősöm torpenyulat tartott. Oké, az nem koli volt hanem hotel, ahol az egyetemi évei alatt lakott . Mindig ott sétáltatta az udvarban 😊
2019. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon sok helyen nem engedik. De én nem is tartanák. Sokan akarták etetni mindenféle szarral a nyulamat is mikor el kellett vinnem táborba. Folyamatosan kellett figyelnem ki mit akar neki adni. Szegény kapott volna még chipset is ha nem vagyok ott. Erre figyelj nagyon.

Koliba ha kisállatot tartasz érdemes 40.000 forintot magadnál tartani állandóra. Ha pl. nyuszid, tengeri malacod vagy hasonló állatkád lesz ha beteg 1-2 órán belül muszáj dokihoz vinni, mert különben elpusztul. És igen télen is és ott csak kocsival mert a buszozgatás közben megfáznak és elpusztul. Nagyon gondold át hogy kiengednek-e koliból mondjuk este 9kor állatorvoshoz mert az ilyen kisállatok nem mindig érik meg a reggelt. Mi is rohantunk már ügyeletre mert bélleállása lett és már az utolsókat rúgta, ilyenkor tilos reggelig várni. Szerencsére volt bennt exotikus orvos és megmentette.

2019. jan. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
És mi a bánatos marinéni bajszáért kapsz kisállatot, ha elköltözöl otthonról???
2019. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Metionin ***** válasza:
90%
A legtöbbe nem. De jogos a kérdés, miért most vállalsz be állatot amikor nem biztos hogy fogod tudni gondozni?
2019. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
94%
Milyen állat? :)
2019. jan. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk még az agráron sem lehetett elvileg, azért persze időnként volt ott kacsán át kecskéig elég sok állat, de mindegyik csak átutazóban. Tartósan az egyik évfolyamtársam csigákat tartott a koleszban, de amikor ellenőrzés volt, azokra is mindig rádobott egy takarót. A kutyáknak volt a kolesz mögött bérelhető kennel, ha jutott hely az ebnek, akkor kutyát lehetett így tartani.
2019. jan. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Bolha, tetü elmegy, csak ne tudják meg!
2019. jan. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%

Amikor hétvégére hazamész ki gondozza? Vagy hurcolod magaddal? Egy szobában laktok legalább 2en vagy 3an, ha őket zavarja vagy nem akarják, akkor nem erőltetheted rájuk. Illetve a legtöbb koliban tilos állatot tartani. Egyetem az egyik srácnak halai voltak, de külön engedéllyel.

Szerintem nagyon nem jó ötlet így belevágni az állattartásba.

2019. jan. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!