Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A malacom rágja a házát. Ez...

A malacom rágja a házát. Ez normális?

Figyelt kérdés
Néhány napja elkezdte rágni a házát. Ezt fogkoptatásként csinálja? Egyébként ilyenje van neki: [link]
2010. júl. 1. 01:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Bizony bizony. Fogkoptatás, mert túl hosszú lehet már neki.
2010. júl. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azért az egész házat csak nem zabálja fel. :D
2010. júl. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Kend komám, mondja má' meg hogy fér mán be abba egy hízó?!
2010. júl. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

szia!

az én malacom is rágcsálta a házát, pedig volt neki kajája, meg száraz zsömléje meg mindenféle más amit rágcsálhatott. szóval szerintem normális, leszoktatni nem tudom hogy lehetne. vmi keserű/savanyú (gondolok itt citromlére :) dologgal esetleg bekenheted, aztán talán leszokik róla. (de az is lehet, hogy mégjobban rákap persze :D )

2010. júl. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
normálisnak normális,de tényleg hogy fér abba egy disznó?
2010. júl. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem tengerimalacról van szó...
2010. júl. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ó ember! De jó hogy mondod hogy tengerimalacról van szó! Azt hittem hogy hülyén fogok meghalni!
2010. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szívesen máskor is..;)
2010. júl. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Noormális! Igen, fogkoptatásként is csinlálja, tehetsz be neki egy almafaágat, amit nyuugodtan régcsálhat. De mivel ez a háza is fából van, nem lesz től baja. Lehet, hogy azért rágja, mert unatkozik. Ki szoktad venni őt futkosni? Van társa? Van még valami "játék" a ketrecében, amivellekötheti magát? Ha nem, akkor ezekkel esetleg segíthetsz a dolgon.Néha a ktrecet is rágják, arra jó a citromlé, de szerintem a házat ne kend be vele.
2010. júl. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
tengerimalacról van szó, innentől kezdve azt hiszem, befér. egyébként minden nap ki szoktam venni, vannak játékai és egy másik tengerimalac is van, de őt most elkülönítettük, mert összevesztek. xD
2010. júl. 1. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!