Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyen kisállatot tartsak...

Melyen kisállatot tartsak kisebb lakásban?

Figyelt kérdés

Helló, kisállatot keresek, de nem tudom melyik legyen. A hörcsög lenne a legjobb, mert egyedül is tartható, viszont éjjeli állat, csak zavarnánk egymást. Gondoltam még az egerekre, nekik viszont nagyobb hely kellene. Ez után eszembe jutottak a tengeri malacok és a nyuszik, velük több gond is lehet, de legalább kisebb helyen is elférnek, mármint a ketrec lehet kisebb, hisz nem sok időt töltenének benne. A nyuszival az a gondom hogy volt már és mindent összepisilt. A lakásomban laminált padló van, nem tenne jót neki a vizelet, és néhány bútor sem az enyém. A tengeri malacok szeretnek hangoskodni, de valyon szobatisztaságra nevelhetőek? Milyen kisállatok vannak még? Az lenne a legjobb ha egyedül tartható lenne, de ha ilyen nincs akkor lesz 2, nem oszt nem szoroz.

(Egyetlen kivételek a patkányok, bár imádom őket, de a családom szerintem nem örülne nekik, bár nem velük élek)


2019. máj. 17. 06:23
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Végül úgy döntöttem hogy Achát csigát veszek. Viszonylag igénytelenk, nem igényelnek annyi foglalkozást, csöndesek és aranyosak. Tökletesek, majd ha elköltöztem nagyobb lakásba újra elő veszem ezt a kérdést. Szép estét :)
2019. máj. 17. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!