Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért haraphatott a kutyám?

Miért haraphatott a kutyám?

Figyelt kérdés

Sajnos én nem voltam itthon amikor ez történt.

Átjött a szomszédunk és megcsípte a lábát. Pár hete meg ugyan ennek a szomszédomnak a kutyájának ment neki.

A kutyák látják egymást a közös kerítésen keresztül és nagyon nem szimpik egymásnak..

3 éves a kutyám és ilyen még nem fordult elő..


2019. júl. 25. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Szia!


A szomszéd a tudtoddal és beleegyezéseddel ment át?


Ha tudod, hogy a kutyád erősen őrzi a területét, akkor miért kérted meg/engedted meg, hogy átmenjen hozzád?

2019. júl. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

A rendes hazorzo megharapja a nem ott lako embereket,mint a szomszedod is! Meg kell dicserni. A szomszed ne menegessen at az udvarodra. Az e te teruleted. En erre nevelem a nagytestu kutyam,h ne zaklassanak a szomszedok.


Orulj neki. Jo hazorzo kutyad van.

2019. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Őrzi a területét. Végülis ez a dolga.
2019. júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nem voltam otthon, rám hallgat. Tesóm engedte be a szomszédot.
2019. júl. 25. 17:24
 5/8 A kérdező kommentje:
Akárki be tud jönni az udvarunkba tőle. Nem tudom a szomszéddal mi baja van.
2019. júl. 25. 17:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha másokkal nem agresszív, egyáltalán nem territoriális egyébként, akkor én még arra tudnék gondolni, hogy a szomszéd piszkálta/cukkolta/bántotta a kutyát és azért csípett bele.

Persze ez csak feltételezés, de én még nem találkoztam olyan kutyával aki amúgy jámbor és minden ok és figyelmeztetés nélkül csak úgy belecsíp az emberbe indokolatlanul, maximum egy nagyon ideggyenge kutya lenne képes ilyenre.

Ettől függetlenül ha a kutya emberre támad csak a kutya húzza a rövidebbet, szóval legközelebb mindenképp fogjátok meg, zárjátok el a kutyát, ha átmegy a szomszéd és a kerítést is jó lenne úgy megcsinálni, hogy a két kutya ne tudjon a két oldalon acsarkodni, de tudom, hogy az ilyesmi általában nagyon költséges tud lenni sajnos. Egyébként a szomszéd kutyája régóta ott van és csak most kezdek el "nem szimpatizálni" vagy új a kutya?

2019. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, hogy piszkálta kerítésen kívül..

Amúgy a szomszéd kutyával a kezdetektől fogva nem szímpatizáltak egymással.

2019. júl. 25. 21:44
 8/8 lugoka ***** válasza:

1. Mit mászkál nálatok a szomszéd?! Nálunk meg se próbálná, pedig az utcán játszani szokott a kutyával.


2. Lehet ha gyakran jár nálatok, akkor csak bepróbálkozott a kutya, hogy hol van a rangsorban az idegen.

2019. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!