Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Málna, Fahéj, stb kutya nevek...

Málna, Fahéj, stb kutya nevek csak szerintem hangzanak idiótán? Pl egy boxernek, vagy pitbullnak? Főleg a Málna. Kb mint egy prosti beceneve.

Figyelt kérdés

#fdvvhds
2019. júl. 26. 08:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%
Nekem ami gáz az a Buksi,Morzsa,Pici,Cézár kb. minden 3. kutyát így hívnak
2019. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elfér a sok bundás, frici, cili, foltos, tyson, cézár, rex, gyilkos, vacak, morzsi, blöki, stb mellett.
2019. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
97%
Egy nyugdíjas ismerősnek itt a kis szőr gombóc keverék kutyáját hívják málnának nekünk meg az egyik macskát :D mert ha nekik amúgy az tetszik nem értem miért kell ezen lovagolni. Nekem nem tetszik az hogy sok ember buksinak meg ilyesminek nevezik a kutyát és akkor most mit csináljak vele? Szóljak neki hogy nevezze át? :D kinek mi tetszik annak nevezi el.
2019. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem idióták, de kinek mi.
2019. júl. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Haveromék egyik kutyája petrezselyem másik meg paradicsom.
2019. júl. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
82%
Az enyéim: Szamóca(Szami), Pocok, Mogyoró(Mogyi), Loki, Tapsi, Milka
2019. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 35 kilós csupa izom pitbullom Panda. Igaz nem én neveztem el, de illik rá. Sose kaptunk megjegyzést rá, de nem is érdekelne.
2019. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Málna szerintem abszolút nem hülye név. Több kutyát ismerek akinek ez a neve. Gyümölcs nevek kutyának tetszenek, bár nem mindegyik illik névnek.


Speciel Fahéj mint név nem tetszik. De ha most valakinek ez tetszik nem mindegy??



Én a Bodri,Buksi,Fickó,Blacky és egyéb tucat nevek amik azt mondom semmi kreativitás,de amúgy ha valakinek ez tetszik hát ez tetszik. Senki sem egyforma.

2019. júl. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Van , aki az emberi gyerekét is Málnának vagy Fahéjnak hívja. A Málna nekem kicsit mesefigurás, a Fahéjról meg nem egyértelmű, hogy ez most fiú, vagy lány név. Állatnak egyébként rendben vannak ezek a nevek, bár állatnak a Fahéj kicsit fura; meg ez nem a tipikus keresztnév, ez egy nagyon egyedi szó (/hangsor), szóval a tartalmából adódóan, hogy mit takar ez a szó, rendben van; de névnek, egy bármilyen személynévnek (akár emberi akár állat) kissé fura. De a Málna viszont tökéletes név tud lenni szerintem egy állatnak akár. Mondjuk az a színe miatt érdekes, pl szerencsére nem láttam még piros kutyát, a Clifford mesén kivűl:) Ott ő a nagy piros kutya. De egyébként, ha valami aranyos nevet akarnánk adni, hát aranyosnak aranyos; de én szerintem gyereknek is meg állatnak is néznék másik nevet ezek helyett. A Fahéj helyett mindenképpen biztosan. A Málna az meg állatnak okés lehet, de inkább ahelyett is néznék másikat, de egyébként nincs bajom vele, ha valaki a kettő közül valamelyiket akarja adni a kutyájának, macskájának, kecskéjének, stb. Viszont embernek nem adnám semmiképp, meg nemtom , nekem azért kicsit kellemetlen lenne, ha valaki így mutatkozna be nekem , akár fiú, akár lány. Mármint, én érezném rosszul magam. Nagyon sajnálnám őket.
2019. júl. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!