Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebben a keverék kutyában...

Ebben a keverék kutyában milyen fajták lehetnek kb? (képek)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2010. júl. 11. 22:40
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

azért akarták megölni, mert felugrál?:O hülyék...


nekem is valami ilyesmi motoszkált, a feje nagyon szetter, a színe meg a füle formája lehet akár angol cocker spani is.


igen, ő az amúgy :D egy tündér, nagyon imádom. Soha ezelőtt nem volt ilyen jó kutyám. (most is itt alszik mellettem, meg éjjel is, mióta meghalt az öreg kutyám :( nagyon hiányzik neki:( )

2010. júl. 11. 23:15
 12/19 A kérdező kommentje:
23:14 nem, rövidebb a feje, és hosszabb a szőre :) de a többiben hasonló igen
2010. júl. 11. 23:17
 13/19 anonim ***** válasza:

23:14

Hát... vannak róla jobb képek is, nem tudom hogy miért pont azt rakták be -.- Amgy én vagyok még a 23:12-es is xD

De tényleg...annyira hasonlit :O

Tényleg . nem értem am h akk minek kellett kutya, ha ennyi miatt el kell altatni -.-"

2010. júl. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
sok ilyen ember van, lovasok között is (mert lókiképző vagyok eredetileg. ) szánalmas amikor apuci kvagazdag lánya semmit nem ért a lóhoz és vágóba küldik mert öreg, mert beteg, mert neki nem tetszik...
2010. júl. 11. 23:24
 15/19 anonim ***** válasza:
Cocker spániel keverék.
2010. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Milyen elmebeteg ember az, aki el akar altatni egy egészséges kutyust? Ha ugrál, az nem a kutya hibája, hanem a gazda lustasága és kudarca. (Miért nincs kutyagyár, ahonnan csakis szép és szófogadó kiskutyák kerülnek ki?) A lovakba belegondolni sem merek. Néha elborzadok, hogy mennyi érzéketlen ember él közöttünk.

Egyébként szerintem nagyon spánieles, de a szettert sem zárnám ki. Mindenesetre nagyon szép.

2010. júl. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

köszöni szépen :)

Hát igen, sok a kegyetlen, tudatlan, beleérző képességgel nem rendelkező ember...

csak az a baj, hogy ők azok általában, akik megengedhetik maguknak hogy lovat /kutyát tartsanak... :( akik meg értenek hozzá és szeretnék őket, nem tudnak.

perpill én is úgy vagyok, hogy alig tudom kifizetni a kutyám oltásait... és néha ő is felugrál. Főleg ha hazajövök valahonnan ahová őt nem tudtam vinni. mégse altatnám el soha -.-"

2010. júl. 15. 10:01
 18/19 anonim ***** válasza:

Ír szetter spániel keverék lehet. Viszont hihetetlenül édes kutya :D nagyon szép!


Én is lovakkal foglalkozom, hihetetlen, hogy néhány ember miket meg nem enged magának, vannak olyanok akiket legszívesebben leparancsolnék a nyeregből.

2010. júl. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
szerintem valami vizslaszerű is van benne... Szép kuty.:)
2010. júl. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!