Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » örökbefogadás (esetleg)?

örökbefogadás (esetleg)?

Figyelt kérdés

kérlek linkeljetek nekem kölyök kutyusokat akik örökbefogadhatók..(Hajdú-Bihar megyei vagyok)

kis termetűek kellenének akiket lehet lakásban is tartani:)

köszönöm.:p


2010. júl. 11. 22:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

ijáj, sajnos szerintem ő tipikus szaporított kutya. A kedves szaporító szeretne túladni rajta, önköltségi áron, hogy legalább kijöjjön nullára a kiskutya, mert ha megműtené, akkor már 30 ezerbe lenne neki, ráadásul idősebb is lenne, és még annyira se tudná eladni.


Szegény, valóban sokkal jobb kezekben lenne nálad, mint ott, ahol most van, csak az a baj, hogyha ez a szemét ezen se bukna pár tízezer forintot, akkor hozná le következő almot, ugyanattól a párosításból, a következő tüzelésnél, ha gáz nullára azért csak kihozza azt is.


Valahogy sem a kép, sem a szöveg nem arról árulkodik, hogy a kedves gazdi nehéz körülményei miatt kénytelen túladni a szeretett kutyusán, akinek nagyon aggódik az egészségéért, és mivel ő nem tudja megműttetni, inkább lemond róla a kutya érdekében. Persze lehet, hogy a hirdető csak nem tudja kifejezni magát, ezért nem jön át, hogy mennyire szeretne neki egy szerető gazdit a kiskutyának, aki ki tudja fizetni a kutyus gyógykezelését, és biztosítani tudja a megfelelő kutyaszerető családi környezet.

2010. júl. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
a 22.57-éből a zsepi az nagyon cukika!!!
2010. júl. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
2010. júl. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
2010. júl. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!