Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy ne beszéljen...

Mit tegyek, hogy ne beszéljen vissza állandóan?

Figyelt kérdés
Van egy fiú shih-tzum, aki 8 hónapos. Az a gondom,hogy állandóan "viszabeszél" mindenkinek..Ha nem tetszik neki valamit fogja és magyaráz..nagyon aranyos meg minden ahogy próbálja a saját igazát ránkerőltetni,de néha már túl sok. Tegnap is összevesztek a másik kutyánkkal és kb fél órán keresztül csak mondta neki tök sértődötten,hogy: miért morogtál meg? Nyávog, drümmög, mozog a szája..egyszerűen az összes létező kutyahangot kiadja a torkán. Alig bírtam leállítani tegnap is, aztán nálam folytatta. azóta megvan sértődve a másik kutyára és ha odamegy hozzá magyaráz neki..-__-
2010. júl. 12. 08:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocsi ha valamit elírtam,csak most keltem fel:))
2010. júl. 12. 08:37
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
hmm...nagyon nem ártana, ha egy kis kutyapszichológiát olvasgatnál....és megnevelnéd a kutyád, némi kutyaiskolai segítséggel, ahelyett, hogy emberi tulajdonságokat próbálsz ráaggatni
2010. júl. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mert szerinted mit jelent ez nála? olvasgattam én sokat de erről soha nem hallottam..ezért is kérdezem:/
2010. júl. 12. 08:49
 4/12 A kérdező kommentje:
rájöttem már,hogy ide kár írni,mert úgyis leugatják az ember fejét ha valamit nem tud. itt mindenki okosabb mindenkinél és ha valamit már nem tudok egyből kutyaiskola meg minek neked kuya jellegű kérdések?
2010. júl. 12. 08:50
 5/12 d,jpt L ***** válasza:
0%
Egy kutya nem lesz ember. Kutya marad. Ugatós fajta, neveld meg..
2010. júl. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mondtam én,hogy ember lesz? Istenem..és ez nem ugatás azért nem azt írtam, hanem próbáltam valamihez hasonlítani.
2010. júl. 12. 08:52
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
olvass nevelési könyveket, és egy ideig ne találkozzon, a másik kutyával, szerintem az a baj, hogy a magyarázós kutyád, a másik felett uralkodik, azt hiszi, hogy ő a falkavezér, s ugy érzi, hogy ő parancsol a a másik kutyának
2010. júl. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
igazad van ide mindig csak hasztalan,bunkó válaszokat adnak ..nem is érdemes kiírni semmit nekem is mindig ezt csinálják :S....!!
2010. júl. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

omg :D mi az, hogy egy kutya visszabeszél? max. ugat ha nem tetszik neki valami..

neveld meg, nem véletlenül csinálja, azt hiszi ő dirigálhat :)

olvasd végig, mindenki ezt szokta ajánlgatni:

*****

ha séták során is minden kutyára ráugat, és nem hajlandó meglaglászni egyet sem, akkor nem szocializáltad, de sosem késő. más kutyákkal ha kicsit domináns, az még nem nagy baj, de ha gond van, és te rászólsz, szót kell fogadnia :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

írtam,hogy ez nem ugatás..és szocializált eb,nem ugat meg senkit,szaglászik minden kutyát.most is 3 kutyával van és jól megvannak. és talán kicsit dominánsabb,de az még nem akkora baj.

amúgy szeirntem ti nem tudtok olvasni??! azt írtam,hogy a másik kutyánk megmorogta és azóta haragszik rá. nem ő ugatta meg vagy nem ő morogta meg.

2010. júl. 12. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!