Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam pelusra a...

Hogyan szoktassam pelusra a kutyam?

Figyelt kérdés
van egy 5 honapos csivava kiskutyam, neten olvastam hogy lehetne pelusra szoktatni. de egyszeruen nem sikerul. mindig oda vegzi a "dolgat" ahol o akarja. pedig mar mindennel probalkoztam, vagyis majdnem mindennel. olyat ne írjatok pls hogy ussek ilyenkor a seggere vagy az orrara vagy ehhez hasonlok mert nem fogok.. keptelen lennek bantani ot meg ha csak egy kis utesrol is lenne szo. esetleg valami tipp hogy hogyan lehet pelusra szoktatni? a valaszokat elore is köszönöm (bocsi a ekezet nelkuli szavakert de telefonról irtam a kerdest)
2019. aug. 7. 14:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
69%

Jó nevelést kaphattok....

Pont olyat mint a kutyáid :Ddddd



Sirszzz:"D

2019. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
69%

Tehát a kinti kutyád megtámadna egy kölyköt... ugye tudod hogy alap esetben egy kutyának se jutna eszébe agresszívan fellépni egy kölyök ellen?

Ha a kintivel se sikerült foglalkoznod -megnevelned akkor minek is kellett egy másik?

2019. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!