Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gonosz ember vagyok ha elaltat...

Gonosz ember vagyok ha elaltattatom a daganatos kutyámat?

Figyelt kérdés

Nagyon hű társam, igazi családtag. Sajnos nagyon rossz állapotban van. Próbál meggyógyulni, látom ahogy erölködik hogy önmaga legyen. Sajnos nagyon nagy már a daganat és olyan rossz helyen van, hogy senki nem vállalta a műtétet. A gyógyszeres kezelés nem segített.

Nagyon rossz embernek érzem most magam, hogy el akarom vinni elaltatásra. Legszívesebben pofánverném magamat. A rokonok azt mondják hogy majd elpusztul magától, de én nem bírom nézni ahogy szenved.


2019. aug. 8. 13:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mi altattattunk el áttétes dafmganatos kutyát kezelhetetlen epilepszia miatt (sorozatban jöttek a görcsök, utána egy napig béna volt mindene), öten mentünk, az egész család, simogattuk, beszéltünk hozzá, vhogy ő is nyugodt, megbékélt volt. Emlékszem, könnyes volt az orvos szeme is.

Szinte szèp élmény, sokkal könnyebb volt feldolgozni, mint bármelyik másik állatom halálàt.

2019. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi is altattunk el kutyát, szegény már lábra sem tudott állni akkor. Nagyon-nagyon rossz volt, de ma sem csinálnám másképp.
2019. aug. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!