Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a történetről?

Figyelt kérdés
Állítólag egy ismerősömet megharapta a kutyája a bokájánál, "mert nem ismerte meg a sötétben" -szerinte. Nem írom le direkt, milyen fajta, de elárulom, hogy pásztorkutya. De nekem ez nagyon gyanús, mert olyan nincs, hogy nem ismeri meg, ha meg egy idegennek nézte, miért pont a bokáját kapná el egy idegennek pont egy pásztorkutya? Ti mire gondolnátok a sztorit hallva?
2019. aug. 11. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi különösre. Simán megtörténhetett.
2019. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hihető a történet.

Nekem is volt hasonló történetem.

Sötétben mentem ki az akkori németjuhász kutyánk a lépcsön aludt én nem vettem észre és ráléptem a kutyára.

Persze szerencsétlen kutya ilyedtében oda kapott a bokámhoz.


A mostani kutyámnál is volt, hogy késő éjjel kimentem megnézni valamit és a kutyánk a zörgésre felkelve ugatva támadt volna, csak mikor rászoltam akkor ismert meg. Ha nem szólok rá szerintem simán elkapott volna.

2019. aug. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is volt, hogy nem ismert meg sötétben és az udvarban messziről megugatott. Aztán amikor az udvari lámpa megvilágít, elszólom magam, egyből vágja mi a szitu.


Vannak olyan pásztorkutyafajtak, akik úgy terelnek, hogy az állat lábszárához csípnek, bár valószínűbb, hogy azért ott harapta meg, mert a kutyák általában oda szoktak. Lábak/karok, mozgó testrészek amik beleférnek a szájukba.


Vagy nem értem, egy pásztorkutyánál mi zárja ki a történetet? Egy dolog a fajta, más, hogy mit tanult meg, vagy mire használják...

2019. aug. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na de itt nem odakapásról van szó. Varrni kellett. Nem terelőkutya amugy. De mindegy is, ezek szerint akar igaz is lehet.
2019. aug. 11. 18:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerősöm azt mesélte, hogy őt egyszer a kuvaszuk nem ismerte fel este, csak akkor esett le neki, hogy ő az, amikor megszólalt. Valószínűleg a szél nem felőle fújt, sötét is volt, a kutyának a hallás maradt csak. Engem néha az öreg kutyánk nem szokott felismerni. Rosszul lát, rosszul hall, sokat alszik, megleptem már egy párszor, amikor elkezdtem simogatni. Egy idegesebb természetű kutya ilyenkor a meglepetés miatt lehet, hogy odakapott volna. Úgyhogy el tudom képzelni a történetet.
2019. aug. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!