Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestü kutyás kérdés. Hogy...

Nagytestü kutyás kérdés. Hogy szoktassam rá a kaukázusinkat 8 honapos hogy majd ne ugrálja össze meg ne nyalja össze a babakocsit és a gyereket?

Figyelt kérdés
egy hét mulva szülök. a kutyátol a kapun kimenni és bejönni is elég nehéz, annyira örül mindig.
2010. júl. 13. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekünk egy tacsink és egy erdélyi kopónk van.

Szerencsére elég okosak, a babakocsi mellett fekszenek, nem ugrálnak, nem nyalogatják össze.

Mi nem tanítottuk nekik, természetes volt, hogy ezt elvárjuk Tőlük.


A babakocsit most told ki az udvarra, és legyél a köezlében. Hamar megtanulja majd a blöki, hgy az neki tabu-még elég fogékony, fiatal kutya.


Gratulálok a babádhoz! Sok sikert és kitartást kívánok /főleg ebbe a melegbe :(

2010. júl. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nálunk kuvasz van, én a kutya mellett voltam eleinte, h figyeljem, h reagál a 14 hónapos prücsökre...meg a gyereket s tanítani kell, h simogassa a kutyát... ha nagyon törleszkedett a kutya rászóltam, esetleg kapott egy koppintást a feje búbjára:) semmi drasztikus, okos a kutya.
2010. júl. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi

van még egy spitzem is de ö okos, de ez a kaukázusi nagyon fiatal és nem volt nevelve,(nem az enyém, az anyosdé), és mindenkit ugrás meg nyálaz.. nem fogad szot, azt se tudom hogy viszem majd ki a babakocsit egyedül az udvarrol az utcára és vissza...

2010. júl. 13. 11:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első válaszoló is írta nem ártana ha most ismerkedne a babakocsival esetleg egy játék babát is rakhatsz bele!Rá szólsz erélyesen ha mászna rá vagy szaglászná nyalogatná ilyenek!Mire megérkezik a baba addigra megszokja és megtanulja hogy a kocsi tabu!
2010. júl. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, hazajömn a párom és összerakjuk a kocsit, kiprobáljuk.. de nagyon nem szeretném ha összenyálazná..
2010. júl. 13. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!