Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam a kutyát az...

Hogy szoktassam a kutyát az autóhoz? KB 1 éves keverék kutyát fogadtam örökbe és boxban hoztam el. Játékos, vidám, de legutóbb hányt egy kb 15 perces úton a boxban. Azóta nem megy be az autóba vagy a boxba. Mit tegyek hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
Kutyasuliba vittem ,amit nagyon élvezett de haza már gyalog hoztam mert nem szállt be a kocsiba Azóta ugatja is az autót pedig korábban nem tette.
2019. aug. 20. 14:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Gyakoroljatok minél többet, szerelkezz fel ilyenkor sok jutalomfalattal, amit szeret, és gyorsan elfogyaszt (a bolti jutifalatok lehet, hogy kemények, sokat kell rágcsálni, jobb lehet mondjuk egy kis virsli, sonka, párizsi felaprítva).
2019. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Rakj be az ulesre egy finom nyers marha leveshust. ( ulest alazacskozhatod) Akar egyeb finom sulthusokat. Enni csak szeret.


Eloszor egye meg allo kocsiban par alkalommal. Aztan par perc kocsikazas kozben.

Szep nyugodtan. Semmi eroszak. Esetleg megkerhetnel kocsiban jol utazo kutyat,h uljon be melled es kintrol nezze meg a kutyad.



En igy furdettem a 30 kg-s kolyokkutyam. Azota is szeret furdeni. :)

2019. aug. 23. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!