Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél éves nagytestű kutyának...

Fél éves nagytestű kutyának mennyi sampont fürdetéskor ha nincs megadva?

Figyelt kérdés
Fél deci elég az egész bundára? Vagy csak tenyérre nyomjak valamennyit?
2019. aug. 20. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Fél deci nagyon sok. Hosszú vagy rövidszörű? Az is számít valamit.

De kb egy nagyobb diónyi mennyiségnek elégnek kell lennie. De nem a bundára kell tenni, hanem fel kell hígítani vízben (mondjuk kb 3-5 deciben) és úgy kell rátenni a bundára.

2019. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Te még sosem mostál hajat?? Szőr, szőr. Nem kell túlbonyolítani! ;)

Egyenletesen eloszlatod kisebb adagokban és látszik mennyit kell még kenni!

2019. aug. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Szinte minden samponra rá van írva, mennyi vízben feloldva kell használni. Érvényes ez az embernél és a kutyánál is. Persze, az emberek nagy része rábiggyeszti a sampont a hajára és eloszlatja.
2019. aug. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kaukázusi juhász hosszú sűrű szőrű,én külön nem hígítottam fel kupában,bevizeztem a bundát utána bedörzsöltem a sampont kézzel meg szivaccsal a végén lemostam.
2019. aug. 20. 17:27
 5/6 A kérdező kommentje:
De ennél a samponnál nincs ráírva.
2019. aug. 20. 17:27
 6/6 anonim ***** válasza:
20%
De előtte fel kell hígítani (a kozmetikusok is így csinálják) különben nagyon kiszárítja a szőrét meg a bőrét is a sampon. És csak azt fogod látni hogy szerencsétlen kutya folyamatosan csak vakaródzik...
2019. aug. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!