Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elhozzam vagy ne?

Elhozzam vagy ne?

Figyelt kérdés

Előző héten szétnéztem egy gyeptelepen és az egyik kutyus nagyon megtetszett.Jámbor,bújos nagyon jólelkü állat,első látásra szerelem volt,viszont én panelban lakom(nem egy lyukban,de azért nem is olyan nagy a lakás) és a kutya nagyjából térdig ér.


A kérdésem az,hogy szerintetek így elhozzam? Sokszor otthonról dolgozom és egyedül élek,szóval lenne időm sétálni vinni és foglalkozni vele.Félek,hogy nem fogja jól érezni magát,mert nincs kert,ahol szaladgálhatna.A másik nagy probléma,hogy ha senki nem viszi el őt,akkor talán még a héten elaltatják.



2019. aug. 20. 23:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Ne, minek?
2019. aug. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Szia/Üdv! Szerintem igen! Ha tudsz rá pénzt és időt szánni mindenképpen hozdd el! 1000% hogy nálad jobban érzi majd magát mint egy menhelyen ( rosszabb esetben pedig ahogy írtad elaltatják ). Ha naponta elviszed 1,5-3 órára sétálni,futni,játszani stb... Remekül fogja érezni magát, ne aggódj! :)
2019. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
6%
Mit dolgozol otthonról?
2019. aug. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ingatlanokkal foglalkozom.Tudom,most jön a kérdés,hogy miért lakom akkor panelban?Azért mert egyedül élek és nincs szükségem egy egész házra.
2019. aug. 20. 23:44
 5/20 anonim válasza:
56%
Nem. Csak tetszene egy olyan munka, ahol otthonról ki sem kell mozdulni.
2019. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem hozd el! Sokszor a nagytestű kutyák még jobban is bírják a panelt mint egy mozgékonyabb kis/közepes testű.
2019. aug. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%
Lehet tudni, milyen fajta?
2019. aug. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%

A kutyának nem kert kell, ahol szaladgáljon, hanem egy gazdi, akihez kötődhet, aki foglalkozik vele, megeteti és ellátja, szereti. Akivel együtt sétálhatnak, játszhatnak, és a hideg téli napokon összebújhatnak a kanapén.


Az a szerencsétlen, halálra ítélt kutyus ennél jobb gazdát nem is találhatna magának, mint amilyenje te leszel majd neki. :)

2019. aug. 21. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%

Azért ott van baj, ha a gyakori népével kell megszavaztatnod :))))


Visszakérdezek: megvan a szaktudásod hozzá? Alap dolgokra gondolok: szobatisztaságra szoktatás, pórázhoz szoktatás, mit csinálsz, ha olyan van a szájában, aminek nem kéne, bevédi a cuccait, fél, túl izgatott? Vagy legalább van kitől segítséget kérned?

Ha igen, akkor teljes lelki nyugalommal.

Ha nem, akkor állj neki tanulni. Itt kezd egy egész szép anyag összegyűlni: https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__10040873-mil..

2019. aug. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Milyen fajta? A munka mellett le tudod vinni naponta többször?

Ha a második kérdésre a válasz igen, akkor hozd el. Ha szereted és tudsz róla gondoskodni, jó lesz neki, és még az életét is megmented.

Nekem is gyepis kutyám van, rajong értem. Felforgatta az életem, de megérte.

2019. aug. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!