Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elhozzam, vagy ne?

Elhozzam, vagy ne?

Figyelt kérdés
Pénteken elpusztult szeretett kutyusom. Nagyon magányos vagyok nélküle. Néztem egy menhely képeit, és egy gyönyörű fiatal kutyust találtam, akit 2 hét múlva elaltatnak. Nem tudom elhozzam-e. Mert nagyon hiányzik a kutyusom, de magányos vagyok nélküle, és nem szeretném, ha elaltatnák, ezt a gyönyörű kutyát.

2013. szept. 8. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mi szól ellene mi szól mellette?
2013. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá lehetőséged és szeretnél is kutyát és még tetszik is, akkor hozd el.
2013. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mimden képpen ,hozd el. Segít tultenni magad az előző kutyádon.
2013. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
51%
ha kertes hazban laksz, akkor szerintem hozd el
2013. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A legjobb gyógyszer ha meghal a kutyád egy új kölyök. Ha úgy érzed hogy fel vagy készülve az új kutyára hozd el. Ezzel megmentesz egy állatot és új társat is kapsz.
2013. szept. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
1,5 éves szép szuka kutyus. Még gyászolom a barátomat, és valószínűleg két hét múlva mennénk érte. Addigra túlteszem magam. A másik kutyus, is nagyon magányos a barátnője nélkül, mindig együtt játszottak, és aludtak, őt is megviseli az, hogy elpusztult a társa. Így nem tudom mert sok dolog mellette szól, de úgy érzem, hogy meggyalázom elvesztett kutyám emlékét. :(
2013. szept. 8. 16:02
 7/12 anonim ***** válasza:

Én sokáig nem tudtam új kutyát így. Nekem kellett egy kis idő. De legfőképp azért, mert ugyanazt vártam volna el az új kutyától is (akaratomon kívül is) mint az eddigitől.

Tehát úgy akarjon játszani, ott akarjon aludni, ezt vagy azt a kaját szeresse, és még sokáig sorolhatnám.

Ha neked ez így nem gond akkor hozd el!

2013. szept. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ez lehet hülyeségnek, bunkóságnak hangzik, de én egy gyökeresen másik kutyát szeretnék, aki nem hasonlít rá jellemileg,sem küllemileg sokban. Nem az van, hogy el akarom felejteni, az előző kutyámat, de ha midig Ő jutna eszembe, az új kutyáról, nehezebben lépnék túl rajta. Szerintetek?
2013. szept. 8. 16:09
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hívd fel a menhelyet (még ma), hogy semmiképp se altassák el, mert te gondolkozol a befogadásán, csak most vesztetted el az előző kutyádat és még gondolkozol. Esetleg beszélj meg egy időpontot, amikor elmehetnél megnézni őt a megmaradt kutyusoddal, hogy együtt válasszátok ki az új tagot. Aztán ha ottléted során megfejeled valamilyen adománnyal a szándékodat, akkor szinte biztos tudsz még időt nyerni magadnak.

Szerintem semmiképp se játssz arra, hogy ez a két hét kőbe van vésve és addig van időd, mert lehet, hogy holnap bevisznek egy alom kiskutyát és a hirtelen jött helyhiány miatt előrehozzák a közelgő altatásokat.

2013. szept. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahol altatnak, az nem menhely, hanem gyepi. Ha életben akarod látni a kutyát és nem összeesve, betegen, lefogyva, azonnal hozd el, ha eldöntötted, amikor már lehet elhozni.
2013. szept. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!