Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy hagyjam figyelmen kívül?...

Hogy hagyjam figyelmen kívül? Sokszor kapok megjegyzéseket, hogy egy mopsznak így nem élet az élet hogy hörög és szörcsög egyfolytában.

Figyelt kérdés

Én csak befogadtam egy ismerőstől, aki meg akart tőle szabadulni. Most lesz 7 éves. Magamtól sosem választottam volna ezt a fajtát, de ha már itt van, szeretem és gondozom amennyire tőlem telik. Tudom hogy rossz a kutyának is, hogy konkrétan nincs orra, de ha már megtörtént a baj, mit lehet tenni?!


Ti mit reagálnátok az ilyen megjegyzésekre? Vagy szánakozó pillantásokra? Mert sokan csak szótlanul hátrapillantanak hogy mi ez a zaj, és akkor jön az a bizonyos pillantás.


2019. aug. 22. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Elvállaltad,(nem volt kötelező) viseld minden kellemetlenségével együtt.

Nehogy már néhány (amúgy érthető) pillantás és megjegyzés földbedöngöljön. Ne foglalkozz vele.

2019. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Állatorvos-endoszkópos vizsgálat-műtét.
2019. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Ne foglalkozz vele. Ha szereted és gondozod akkor nincs probléma. Nem te tehetsz róla mivel gondolom te tenyésztőtől vásároltál volna nem szapitól.


Én mindig azt kapom meg, hogy korcsaim vannak de engem nem érdekel.

2019. aug. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Minden egyes alkalommal felhívod a gyökér figyelmét, aki épp beszólt, hogy te ezzel a befogadással megmentettél egy életet. Majd megkérdezed, hogy ő mit tett azon túl, hogy járatja a méteres pofáját. Erre általában be szokták fogni...
2019. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!