Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az baj ha mar morog? Vagy...

Az baj ha mar morog? Vagy most mit kene tennem?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hetes kis nemet juhaszom. Es eddig semelyik kutyamat nem tudtam rendesen szocializalni valamit mindig elrontottam de nem tudom hol. Nem reg hoztuk haza egy kis nemet juhaszt es van melette egy pitbull keverek es a nagyal amikor kotelet huzok morog es az a baj hogy mar a kicsi is kexd morogni es ugat is de nem akar neki menni semi olyan nincs csak mintha jatszani akarna de nem ertem most miert morog. Tegnap is talalkoztunk egy kutyussal es a kutyus el futott az en nemet juhaszom meg ugatott ra. Hogyan tudnam szocializalni? Mert akit eddig lattam nemet juhasz ok mind tamattak es felek nagyon hogy az enyem is ilyen lesz.
2019. aug. 23. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Kutyaviselkedés ismereted a 0-nál is kevesebb.

Játék közbeni morgás még nem egyenlő az agresszivitással.

Ugat a kicsi? Szerinted egy kutya mit csináljon? Nyávogkon?

Nagyon ajánlatos lenne számodra az oltássorozat után egy kutyaóvodába eljutnod.

2019. aug. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kutyasuli/kutyaovi


;)


Foleg, ha tudod, h problemas a nevelesed/ nem ertesz hozza

2019. aug. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Jézus, egy 8 hetes kutya játék közben ugat, morog. Itt a világvége! :)


Viccet félretéve, ez normális, de az nem, hogy te ezzel nem tudsz mit kezdeni, szóval mindenképp kutyaovi, kutyasuli, amikor már lehetséges!

2019. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2019. aug. 23. 12:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindig meglepett, mikor a családtagjaim hülyének néztek mikor azt mondtam ez a baja a kutyának/az a baja/ezt érzi/azt érzi, hiszen abból látom mit akar ahogy rám néz. Később rájöttem, egy nyelvet beszélni belük is egy tehetség. Semmi baj, egy kutyasuli jót tehet. A kutyának is hasznos, a gazda pedig marha jól érzi magát. Esetleg ha van hozzá kedved olvass könyveket róla, hogy tanulhasd a nyelvüket.

Üdv. :)

2019. aug. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt?!
2019. aug. 23. 18:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is morog játék közben, ez természetes. Amikor a párommal ölelkezünk/csókolozunk, akkor meg mérgesen ugat. Tök igaza van, vele is kommunikáljunk. :) Figyeld meg a hangjelzéseit, az agresszív meg játszós morgás nem egyfomra.
2019. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben meg probalom
2019. aug. 25. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!