Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg a kutyám és az orvos se...

Beteg a kutyám és az orvos se tudja, mi a baja. Minek lehetnek az alábbiak a tünetei?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve, kérlek, segítsetek!

A 3 éves fajtiszta akita inum megbetegedett, nem tudni, mitől, hirtelen jött. Apukám vette először észre kb egy hete, hogy merev, nem igazán ismerte meg őt. Kiderült, lázas is. Azóta nem igazán akar enni, amit felírt neki orvos gyógyszert is nehezen tukmáljuk bele. Nagyon kedvetlen, levert, nem akar semmit sem csinálni, még a legkedvesebb ételeit is otthagyja. Vett tőle az orvos vért, a fehérvérsejtjeinsk száma rendben volt, de nem tudtak többet megállapítani, mert az iszákos orvos kiborogatta a vért és szennyeződött. Ezek a tünetek milyen betegség jelei lehetnek? Vagy hova vigyem, ahol tudnak rajta segíteni? Kapott antibiotikumot is meg immunerősítőt azóta.



2019. aug. 29. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk vidd normális orvoshoz... mi itt nem tudjuk meggyógyítani
2019. aug. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Másik orvos!

Lehet akár szívférgesség is.

2019. aug. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Igen. Vidd minél hamarabb másik állatorvoshoz. Mi itt csak tapasztalatokkal tudnánk segíteni, de ettől a kutyád még sajnos beteg marad.
2019. aug. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Keresnék egy (másik) jól felszerelt állatorvosi rendelőt/állatklinikát, kórházat, ahol a nem iszákos orvos nem borítja ki a vért (miért nem vett akkor újra tőle?), és tudnak további vizsgálatokat is csinálni, meg úgy általában van valami halvány gőzük ahhoz, amit csinálnak.

Mivel a szándék ezek szerint megvan, hogy segítsetek rajta, szerintem az a legjobb megoldás, ha elviszitek egy normális dokihoz.

2019. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a kutya nem volt orvosnál...:/ Kicsit meseszerű az iszákos orvos kiborogatja a mintákat dolog.
2019. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
#5-ös! 👍👌
2019. aug. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
#5: Nyilván nem volt, csak valamivel be kellett védenie magát. :) Ha az orvos kiborította volna a mintát, akkor vett volna másikat, ennyi.
2019. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Felicavet allatkorhazba vidd.
2019. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon sántít a sztorid. "Kiborogatta a vért", nem tudják megállapítani mi baja, de azért kapott antibiotikumot. Mégis mire?

Elhiszem, hogy te még gyerek vagy, és nem tudsz mit tenni. De! Vedd rá anyut, aput, hogy legyenek felelősségteljesek, és vigyék el a kutyát egy rendelőbe kivizsgálásra. Ha nem hajlandóak, akkor kérj segítséget facebookon, biztos, hogy lesz aki segít. Jobb ötletem egyelőre nincs.

2019. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Én még nem láttam olyat, hogy az állatorvos maga áll neki analizálni a vérmintát. Legfeljebb vércukrot néz helyben, a többire beküldi laborba. De lehet ez csak Pesten van így.
2019. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!