Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy ennyit wc-zik?

Normális, hogy ennyit wc-zik?

Figyelt kérdés
Kistestű kutyám reggel elvégzi a nagydolgát,és ezután eszik.De evés után újra kakál rögtön.Ez így rendben van? A szobatisztaság így kissé nehézkes.Tapasztalatok,ötletek?
2019. szept. 3. 10:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

Az evés megmozgatja a beleit, normális, amennyiben egyébként rendben van végtermék (tehát nincs pl. hasmenése).

Evés után eszerint le kell vinni ismét.

2019. szept. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Rendben van igen,ma délelőtt 3x volt kakilni. Köszönöm a választ.
2019. szept. 3. 11:23
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel eteted? Hanyszor kap enni egy nap?

Hanyszor kakil egy nap?


Nalunk volt olyan, hogy napi 2x-i etetes mellett napi kb 7x-8x kakilt.. tapot valtottam, visszaallt napi 2 kakira :D


Tul sok volt a krumpli mennyisege a szaraz tapban, nekunk emiatt volt.

2019. szept. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

2x eszik egy nap és inkább mindenből a csirkéset adom neki,mert az a kedvence.Nem tudom ez befolyásolja e? Száraz és nedves tápot is kap. Chappi a száraz és Pedigree illetve olcsóbb (Scoty)a nedves . Estére szokott kapni egy rágócsontot is.Napi 5x kakál.Kicsit sokallom :D

2019. szept. 3. 12:36
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem csoda, ha ilyen szarokkal eteted. Ezekben nincs is szinte semmi hús csak gabona az egész, ami nem tesz jót neki!
2019. szept. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.


Szerintem is eleg rossz minosegu kajat ezek, amiket adsz neki.. :( ezert kakil ennyit. A napi 5 eleg sok..


Mindenkeppen valtsal, de ne feltetlenul a legdragabbat vedd, nem mindig az a jobb, nezd meg az osszetevoket, hogy mibol mennyi van benne.


Ha a kap ragocsontot is, akkor a tap mennyiseget viszont csokkenteni kell. Bar attol is fugg, milyen csont.


Mi a Fressnapfban szoktunk vasarolni, most epp a Buddy's Cuisine marhahusos szaraztapjat kapja, nincs benne semmi gabona meg adalek. Szereti :)


Nedveset egyaltalan nem adok neki, az allatorvosom szerint nem jo a kutyaknak. O egyebkent a nyershusos etetest preferalna, csak en ezt egyelore nem tudom itthon kivitelezni.

2019. szept. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
Azért kakil ennyit, mert szeméttel eteted. Ezek, amiket felsoroltál, mind undorítóak, ezt ételnek nem nevezném. Állati fogyasztásra nem alkalmas. Illetve az össze-vissza etetés önmagában összezavarja az emésztést. Egy féle, közép-felső kategóriás száraztápot vegyél neki és csak azt kapja.
2019. szept. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az egyik legdrágább táppal kezdtem és nem ette/eszi meg. Kéretik nem ítélkezni. A hasznos válaszokat pedig (ami nem merül ki abban hogy szart adsz neki) köszönöm szépen :)

Tanácsért jöttem és szerencsére volt aki tudott is adni. ;)

2019. szept. 3. 15:40
 9/14 A kérdező kommentje:
A Buddy's Cuisine én is ki fogom próbálni és akkor egy félét fogok adni neki a jövőben,ahogy írtátok is. Még csak 2 hete van nálam a kutya biztos bele fogok jönni.Köszönöm.
2019. szept. 3. 15:43
 10/14 anonim ***** válasza:

(3-as, 6-os vagyok.)

Az egyféle etetést annyival kiegészíteném, hogy pl a mienk olyan, hogy 1-2 hónap után megunja, ha ugyanazt kapja mindig, és egyszerűen nem eszi meg. Akkor sem, ha nem adok neki mást.


Ilyenkor szoktunk venni neki ugyanabból a márkából más ízűt, és akkor megint boldogan eszi megint egy darabig. :D Amikor pedig ezt is megunja, újra megeszi, amit korábban megunt :D


A kutyák is igénylik azért a változatos étrendet.


Sok sikert kívánok a kiskutyushoz :)

2019. szept. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!