Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Esős időben való sétáltatáshoz...

Esős időben való sétáltatáshoz milyen kutyapórázt és nyakörvet vegyek? ( Közepes testű de erős kan kutya ) Milyen tapasztalatotok van flexi póráz használatával esős időben?

Figyelt kérdés
A kutyát tartani kell sokszor mert más kan kutyákra morog esti sétáltatáskor és húzna is feléjük ha engedném.
2019. szept. 7. 20:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Elsőkutyás gazdi vagyok egy mentett kutyussal ezért kérdezhetek olyasmit ami a tapasztalatokkal rendelkezők számára értelmetlen lehet. Nekem minden tapasztalat nagy segítség így nagyon örülök hogy van ez a kérdezési lehetőség. Nagyon köszönöm a segítő szándékú vagy csak tájékoztató jellegű válaszokat is mert mindenből tanulhatok
2019. szept. 9. 12:31
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én erős vagy nagytestű kutyához mindenképpen strapabíró textilt vennék.


5 évet nekünk lazán kibírt egy bőr póráz,pedg télen nyáron,esőben hóban az volt rajta,tehát sokszor el is ázott. Én nem olajoztam,mert nem tudtam,hogy a bőr pórázt kell :D ettől függetlenül 5 évet nekünk maximálisan kibírt.


Én amúgy a HUNTER márkát ajánlom! Nekünk az van

szilikon vagy nem tudom milyen anyagú nyakörv van és nagyon jó, fél éve van meg,de még mindig újnak néz ki,könnyen lemosható. Vizes lesz másodpercek alatt megszárad.

Best4pets.hu asszem ott megtudod nézni mik vannak.

Vagy a Julis k9 is strapabíró cuccokat árul.


Flexit egy kicsit kontrollálhatatlan, erős kutyához nem vennék semmiképpen.


Nekem is az 5kg-os a flexit úgy kiakasztotta,hogy benne a tekerő eltört és vissza se húzta a pórázt. kutyát ölbe haza hoztam,póráz meg kuka.


Na már most nálad azlrt is necces,mert ha kiakasztja vagy eltörik akkor nem tudod megfogni és ha a mésik kannak neki megy ott sok jó nem lesz.

Ölbe meg nem tudod kapni.


Gondold el,maxra kiengeded a flexit, hirtelen feltűnik a semmiből egy másik kutya, észre veszi az életbe vissza nem rántod magadhoz :D


Én se szeretem a flexit,hiába kistestűm van, de most annyi minden van, sok a meló,hogy erőm nincs a hétköznapi sétákhoz flexivel legalább több a mozgástere. Hétvégén mindig 2 órát a parkban labdázunk akkor már sima pórázzal nyomulunk.

2019. szept. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!