Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Foxit vagy Jack Russelt...

Foxit vagy Jack Russelt melyiket lakásba?

Figyelt kérdés
2019. szept. 10. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Egyiket sem!
2019. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nekünk Jack Russel van. Nagyon mozgékony fajták és elevenek, de a foxi is.

Nekünk kint van az udvaron csak hidegben visszük be a lakásba.

2019. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
egyiket se
2019. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A jack russell itt lakában népszerűbb így én azt javasolnám.A futtatóban sokkal össze szoktam futni a kerítés mellett mindig jól feltúrják a földet aztán kis ásóval jönnek a gazdik vissza igazgatni ha megunták az ebek. :D

Nagyon kreatívak a gazdik ugyanis 4 ilyen fajtájú kant is Jacknek hívnak. xD


Ha eleget mozgatod jól elvan szerintem mind a kettő.Legalábbis ha Huskyval elbír itt lakásban a legtöbb ember akkor kétlem,hogy egy Jack russellnek vagy Foxinak rosszabb lenne.. :D

2019. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Közel 30 évig Foxim volt, a Jack miben másabb?
2019. szept. 10. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát,elsősorban kinézetre.A Jack Russell termetre kisebb.A fox inkább a kis méretű kutyák közt is 'magas',hosszabb lábai vannak ameddig a Jack russell az a rövidebb lábú,'laposabb' kutyus.

Mind a kettőnek van 'szakállas' és teljesen rövid szőrű változata is.


Mind a kettő nagyon aktív kutya,de a jack russell egy fokkal mozgékonyabb még ezen belül is.Kifejezetten az a 'pattogós' kutya és ezt szó szerint kell venni.Ugrál méghozzá sokszor kifejezetten magasra.Gyerekek és fiatalok mellé mind a kettő jó,de kutyákkal egyik sem igazán jön ki ezen belül a jack russell még annyira se. :D

A foxit annak ellenére,hogy terrier könnyebb tanítani,de ettől függetlenül egyik se minden esetben könnyű eset.

A jack russell hangos,szeret ugatni a foxi inkább a csendes gyilkos.

Mind a kettő nagyon játékos és gyakorlatilag bármire kapható csak mozgás legyen. :D


Ha nem mozgatod őket rendszeresen akkor viszont rombolnak és ezek a kis szörnyikék hamar a fejedre nőnek.De remek társaság egy sportos ember számára mind a kettő.

2019. szept. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Napi 10-20 km- t fuss vele. Akkor jol elvan aznapra afoxi meg jack russel is. Amelyik reggel nincs futas,aznap nem fogadja meg a tanacsaid kb. Igazi katasztrofa. Az en foxim mindig verdkedett. Minden sorrendisegi szabalyt betartottam. Ugy tiltottam mindig a verekedesrol,h elhivtam es tovabb mentem. :/

Most egy nagy amstaffom van. A foxihoz kepest kenyerre kenheto cukorfalat. Egy edes kis baranyka.

2019. szept. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!