Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Foxit vagy Jack Russelt melyiket lakásba?

szept. 10. 19:30  Privát üzenet  

A válaszok
Egyiket sem!

A válasz 15%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont szept. 10. 19:35 Privát üzenet

Nekünk Jack Russel van. Nagyon mozgékony fajták és elevenek, de a foxi is.

Nekünk kint van az udvaron csak hidegben visszük be a lakásba.

# 2/7Időpont szept. 10. 19:35 Privát üzenet
egyiket se

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont szept. 10. 19:37 Privát üzenet

A jack russell itt lakában népszerűbb így én azt javasolnám.A futtatóban sokkal össze szoktam futni a kerítés mellett mindig jól feltúrják a földet aztán kis ásóval jönnek a gazdik vissza igazgatni ha megunták az ebek. :D

Nagyon kreatívak a gazdik ugyanis 4 ilyen fajtájú kant is Jacknek hívnak. xD

Ha eleget mozgatod jól elvan szerintem mind a kettő.Legalábbis ha Huskyval elbír itt lakásban a legtöbb ember akkor kétlem,hogy egy Jack russellnek vagy Foxinak rosszabb lenne.. :D

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont szept. 10. 20:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Közel 30 évig Foxim volt, a Jack miben másabb?

# 5/7Időpont szept. 10. 21:07 Privát üzenet

Hát,elsősorban kinézetre.A Jack Russell termetre kisebb.A fox inkább a kis méretű kutyák közt is 'magas',hosszabb lábai vannak ameddig a Jack russell az a rövidebb lábú,'laposabb' kutyus.

Mind a kettőnek van 'szakállas' és teljesen rövid szőrű változata is.

Mind a kettő nagyon aktív kutya,de a jack russell egy fokkal mozgékonyabb még ezen belül is.Kifejezetten az a 'pattogós' kutya és ezt szó szerint kell venni.Ugrál méghozzá sokszor kifejezetten magasra.Gyerekek és fiatalok mellé mind a kettő jó,de kutyákkal egyik sem igazán jön ki ezen belül a jack russell még annyira se. :D

A foxit annak ellenére,hogy terrier könnyebb tanítani,de ettől függetlenül egyik se minden esetben könnyű eset.

A jack russell hangos,szeret ugatni a foxi inkább a csendes gyilkos.

Mind a kettő nagyon játékos és gyakorlatilag bármire kapható csak mozgás legyen. :D

Ha nem mozgatod őket rendszeresen akkor viszont rombolnak és ezek a kis szörnyikék hamar a fejedre nőnek.De remek társaság egy sportos ember számára mind a kettő.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont szept. 10. 21:17 Privát üzenet

Napi 10-20 km- t fuss vele. Akkor jol elvan aznapra afoxi meg jack russel is. Amelyik reggel nincs futas,aznap nem fogadja meg a tanacsaid kb. Igazi katasztrofa. Az en foxim mindig verdkedett. Minden sorrendisegi szabalyt betartottam. Ugy tiltottam mindig a verekedesrol,h elhivtam es tovabb mentem. :/

Most egy nagy amstaffom van. A foxihoz kepest kenyerre kenheto cukorfalat. Egy edes kis baranyka.

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont szept. 12. 10:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan szoktassam a kutyát zárt térhez? A kutya bejár a lakásba de ha bezárom a bejárati ajtót azonnal jelzi h ki szeretne menni. Csak a szúnyogvédő ajtót tűri. Jön a tél : hogy...
Egy tenyésztő adna egy embernek két beagle-t lakásba?
Milyen középméretű kutyust ajánlanátok lakásba?
Milyen kistestű kutya ideális családnak, kertes lakásba?
Mennyire számít a fajtaválasztásnál, hogy lakásba vagy kertes házba kerül a kutya? Van olyan fajta, aminél jobban és aminél kevésbé számít?
Border Collie panel lakásba mehet? Ha nem, akkor milyet? Hasonló termetűt. Napi séta stb

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!