Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

A szobakutyák, ölebek tényleg nehezebben taníthatóak?

Gondolok itt az ül,marad stb dologra.

szept. 11. 13:05  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Nagyon könnyen taníthatóak. Csak a legtöbb "öleb" gazdi nem akar vele fáradozni. Bővel elég nekik, ha cuki meg tud pórázon menni.

Én egy rotit és egy csivit neveltem egyszerre. Kb ugyanolyan ütemben fejlődött a tudásuk.

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/18Időpont szept. 11. 13:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ezt örömmel olvasom :) Köszönöm a választ.

# 2/18Időpont szept. 11. 13:12 Privát üzenet
Nekunk is szobakutyank van. Havanese. Rettenetesen okos, es nagyon gyorsan megtanult mindent par gyakorlas utan. Fekszik, ul, forog, odajon, marad, keres, odahoz, idead, setal porazon, parancsra is tud pisilni :D szoval sztem is az van, amit az elso mondott, h foglalkozas kerdese...

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/18Időpont szept. 11. 13:20 Privát üzenet
Az uszkár, aki ma már szobakutyának számít, (valaha vadászkutya volt), az egyik legintelligensebb kutyafajta.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/18Időpont szept. 11. 13:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) nekem is szobakutya van,de még kölyök,most kezdem majd a tanítását. Hallottam pár helyről,hogy nem lesz olyan mint egy nagy kutya,ezért a kérdésem :)

# 5/18Időpont szept. 11. 13:47 Privát üzenet
Metionin nevű felhasználó válasza:

Szerintem teljesen ugyanúgy taníthatóak, mint a nagyobb testűek. Azért látni belőlük sok neveletlen példányt, mert ha probléma adódik, akkor a gazdi simán felveszi és arrébb viszi, így sokan nem érzik szükségesnek, hogy megneveljék őket.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/18Időpont szept. 11. 13:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen ez igaz amit irtatok,tényleg csak ölbe kapják. Sok közülük meg agresszív is :(

# 7/18Időpont szept. 11. 14:00 Privát üzenet

Én azt gondolom, hogy minél kisebb egy kutya, annál hajlamosabb kisebbségi komplexusra, ezért idióta módon viselkednek minden adódó alkalommal.

A kis kutyák a leghangosabbak.

A válasz 29%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/18Időpont szept. 11. 14:58 Privát üzenet
Érdekes, hogy mennyire le vannak pontozva itt a válaszok. Nem igazán értem, hogy miért. Valakinek, aki nem foglalkozott a kutyájával, és neveletlen lett, annak nem tetszik a válasz? :D

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/18Időpont szept. 11. 15:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

8-as ez pont így van. 9-es nem tudom ki az én mindenkinek zöldet adok,de igazad lehet,biztos egy kis kutya gazdi :D

# 10/18Időpont szept. 11. 15:52 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért ellenzi itt mindenki a kistestű szobakutyák séta melletti alomra szoktatását?
A dalmaták tényleg nehezen taníthatóak?
A kuvaszok mennyire taníthatóak illetve mennyire játékosak? Szeretik a vizet?
A német boxerek mennyire taníthatóak?
A welsh terrier hullajtja a szőrét? Okosak? Taníthatóak?
Oleb, bujos, "lsuta" kanapetars szobakutyak?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!