Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szobakutyák, ölebek tényleg...

A szobakutyák, ölebek tényleg nehezebben taníthatóak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az ül,marad stb dologra.
2019. szept. 11. 13:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon könnyen taníthatóak. Csak a legtöbb "öleb" gazdi nem akar vele fáradozni. Bővel elég nekik, ha cuki meg tud pórázon menni.

Én egy rotit és egy csivit neveltem egyszerre. Kb ugyanolyan ütemben fejlődött a tudásuk.

2019. szept. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ezt örömmel olvasom :) Köszönöm a választ.
2019. szept. 11. 13:12
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Nekunk is szobakutyank van. Havanese. Rettenetesen okos, es nagyon gyorsan megtanult mindent par gyakorlas utan. Fekszik, ul, forog, odajon, marad, keres, odahoz, idead, setal porazon, parancsra is tud pisilni :D szoval sztem is az van, amit az elso mondott, h foglalkozas kerdese...
2019. szept. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Az uszkár, aki ma már szobakutyának számít, (valaha vadászkutya volt), az egyik legintelligensebb kutyafajta.
2019. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) nekem is szobakutya van,de még kölyök,most kezdem majd a tanítását. Hallottam pár helyről,hogy nem lesz olyan mint egy nagy kutya,ezért a kérdésem :)
2019. szept. 11. 13:47
 6/18 Metionin ***** válasza:
89%
Szerintem teljesen ugyanúgy taníthatóak, mint a nagyobb testűek. Azért látni belőlük sok neveletlen példányt, mert ha probléma adódik, akkor a gazdi simán felveszi és arrébb viszi, így sokan nem érzik szükségesnek, hogy megneveljék őket.
2019. szept. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz amit irtatok,tényleg csak ölbe kapják. Sok közülük meg agresszív is :(
2019. szept. 11. 14:00
 8/18 anonim válasza:
27%

Én azt gondolom, hogy minél kisebb egy kutya, annál hajlamosabb kisebbségi komplexusra, ezért idióta módon viselkednek minden adódó alkalommal.

A kis kutyák a leghangosabbak.

2019. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy mennyire le vannak pontozva itt a válaszok. Nem igazán értem, hogy miért. Valakinek, aki nem foglalkozott a kutyájával, és neveletlen lett, annak nem tetszik a válasz? :D
2019. szept. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
8-as ez pont így van. 9-es nem tudom ki az én mindenkinek zöldet adok,de igazad lehet,biztos egy kis kutya gazdi :D
2019. szept. 11. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!