Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Össze trágyázzák a kutyák a...

Össze trágyázzák a kutyák a kapunk alját! Hányinger és "akna veszély" kilépni! Milyen vegyszerrel lehet távol tartani a fél környék ebeit?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem vegyszerrel nem fog menni, a gazdikat kéne jól tetten érni, és leüvölteni a fejüket. Komolyan nem értem miért fáj valakinek fogni egy kiflis zacskót és lehajolni érte. Felénk eleve a kutyások okítják egymást, ha véletlenül látnak valakit, aki nem szedi fel, de mostanában nagyon ritka hogy ott hagyják.
2010. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A mi kerületünk vezet a gusztustalan "elhagyott" kutya gumikkal (XIII)!! A közteres azt mondja, hogy a végterméken nincs rendszám és csak akkor büntizhet ha tetten éri!! De mostanában sem a hypo, sem a klórmész sem használ hiába szórjuk! Annyira ganéjos lett a kapunk és környéke mint ha a körzet összes ebe ide ürítene!! Tudom ha elkezdik nincs megállás!! Már rá üvöltöttem néhány gondos gazdira... de csak vállrángatás és pofavágás volt a válasz. Hajnalban már csak ne álljak kint egrecíroztatni!!
2010. júl. 14. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatsz esetleg nagy mennyiségű eikaliptusz/citrus illóolajat csepegtetni mindenhova, ahol alaposan kifertőtlenítettétek. És naponta megismételni :S az a baj, hogy a szag visszavezeti őket, és ugye az ammónia a hipóban is benne van, meg a vizeletben is, tehát az önmagában nem megoldás. Esetleg ilyen hagyományos indiai pacsuli, annak brutál erős az illata, és a legtöbb kutya utálja.
2010. júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha kertes házban laknál, azt mondanám, hogy a villanypásztor működik: párszor megcsapja őket az áram, és megtanulják, hogy ne menjenek oda.


Egyébként tényleg a szag a megoldás. Esetleg arrébb tehetsz a "trágyából", és akkor arra fognak menni, de városban ez sem jó. Tényleg a gazdák fejével kellene beszélni.

2010. júl. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!